Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Творчі перемоги Вінницької ОДТРК "Вінтера"
16.10.2012 | 10:40 | Вінницька ОДТРК

 

Перемогу у чотирьох номінаціях здобула творча група Вінницької ОДТРК «Вінтера» на Міжнародному фестивалі «Агросвіт-2012», що цього року проходив у місті Горки Республіки Білорусь.

З-поміж майже сотні робіт творчих груп з України, Білорусі, Молдови, Латвії, Литви, Росії та Німеччини справжнім фаворитом стала авторська передача вінницької радіожурналістки Людмили Паньків «Моє село – моя держава», яку журі визнало кращою аж у 4-ох номінаціях.

Ця програма, що розповідає про трударів Поділля, про людей, які зустрічають ранки і вечори у полі, про історії мальовничих сіл і події, що їх прославили, виходить в ефірі Вінницької ОДТРК «Вінтера» уже 7 років поспіль.

Матеріал, який завоював серця глядачів і фестивального журі, розповідає про село Сліди, Могилів-Подільського району. Саме у цьому селі, яке своїми витоками сягає часів трипілля, журналіст знайшла свого героя Петра Шнипера. Ще у дитинстві він втратив зір, але не загубив інтересу до життя, не впав у відчай. Здобув вищу освіту, працював педагогом, вивчив мову есперанто. Це дало йому змогу подорожувати по світу, бувати на конгресах есперантистів. Своїм прикладом він демонструє віру і волю до життя. Саме його унікальну особистість журі міжнародного фестивалю відзначило особливим дипломом. Спецприз герою програми журналісти повезли до Могилева-Подільського і вручили особисто.

Крім цієї нагороди програма отримала диплом 1-го ступеня, спецприз «За вірність темі», диплом за правдиве відображення сільської тематики. Так міжнародне журі відзначило роботу журналістки Людмили Паньків та оператора Сергія Приймака.

 

 

 

[повернутись