Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Перший секретар НСЖУ ввійшов до складу громадської ради при Держкомтелерадіо
14.09.2012 | 16:21 | департамент інформаційної політики

До складу громадської ради при Держкомтелерадіо України ввійшов перший секретар Національної спілки журналістів України Томіленко Сергій Антонович. Відповідне рішення було прийнято на засіданні громадської ради 14 вересня.

Сергій Томіленко представлятиме НСЖУ в консультативно-дорадчому органі замість Віктора Набруска, який був членом громадської ради при Держкомтелерадіо з грудня 2010 року.

 

Довідково. Сергій Томіленко очолює Черкаську обласну організацію НСЖУ з 2006 року. До 2011 року працював головним редактором черкаської обласної комунальної газети «Нова Доба». Є засновником та керівником інтернет-проекту «Прочерк.інфо». Має почесне звання «Заслужений журналіст України».

Громадська рада при Держкомтелерадіо України створена у 2010 році. Основною метою цього постійно діючого консультативно-дорадчого органу Комітету є громадська експертиза проектів регуляторних актів Держкомтелерадіо, що стосуються прав, свобод та законних інтересів громадян, участь у підготовці найважливіших рішень з основних напрямів діяльності Комітету тощо. До складу громадської ради входить 21 представник інститутів громадянського суспільства.

 

 

[повернутись