Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Олександр Курдінович: "Треба змінити спосіб мислення чиновників щодо доступу до інформації"
29.12.2011 | 09:45 | Управління інформаційної політики

Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович дав інтерв’ю Інтернет-виданню «Телекритика», у якому він розповів про перспективи впровадження суспільного мовлення, реформування державних та комунальних ЗМІ, а також про доступ до цифрового телебачення і забезпечення населення сет-топ-боксами

За словами Олександра Курдіновича, Держкомтелерадіо України до лютого наступного, 2012 року, проведе тендер на закупівлю сет-топ-боксів для малозахищених категорій населення. Тендер проходитиме у відкритому режимі, до участі у ньому будуть запрошені представники ЗМІ, а також усіх контролюючих структур.

«За нашими прогнозними розрахунками, кількість сімей, які безкоштовно отримають сет-топ-бокси, становитиме 1-1,2 млн, - зазначив Олександр Курдінович. - Ми сподіваємося, що за рахунок 350 млн. грн. ми зможемо забезпечити 700-800 тис. сімей уже до липня 2012 року, виходячи з фізичних можливостей поставок в Україну».

 Перераховуючи новації, що чекають нас у наступному році, Голова відомства згадав і про те, що в державному бюджеті на 2012 рік передбачено кошти на створення телебачення на Івано-Франківщині.

«Там є радійна складова обласної державної телерадіокомпанії, а телебачення немає. Нині передбачено кошти на придбання телевізійної техніки. Я думаю, що протягом 5-6 місяців ми зможемо збудувати там цифрову телевізійну студію і Івано-Франківська ОДТРК буде мовити в цифровому стандарті», - сказав Олександр Курдінович.

З повним текстом інтерв’ю Олександра Курдіновича «Телекритиці» можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо у рубриці «Публікації у ЗМІ» http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=89748&cat_id=79615

 

 

 

 

[повернутись