Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

На здобуття Премії ім. Л.Українки
24.10.2011 | 11:24 | Департамент видавничої справи і преси

Держкомтелерадіо України продовжує прийом документів щодо літературно-мистецьких творів, висунутих на здобуття Премії Кабінету Міністрів України ім. Л.Українки

у номінаціях:

 «Літературні твори для дітей та юнацтва»;

«Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва»;

«Театральні вистави для дітей та юнацтва»;

«Кінотвори для дітей та юнацтва».

Відповідно до Положення про Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературні-мистецькі твори для дітей та юнацтва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.04 № 32, до Держкомтелерадіо України треба подати:

три примірники твору, висунутого до конкурсу;

клопотання про присудження Премії;

анотацію з аргументацією висунення твору, де проаналізовано його високі художні якості;

характеристику на автора твору, в якій висвітлюються його досягнення (у разі висунення колективу – відомості про діяльність і досягнення колективу);

копію паспорта (у разі висунення колективу – копії паспортів кожного члена колективу);

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (у разі висунення колективу – копії довідок про ідентифікаційний код кожного члена колективу).

На розгляд Комітету з присудження Премії ім. Л. Українки допускаються лише книжкові видання, що вийшли друком за останні три роки.

Документи про претендентів від творчих спілок, літературно-мистецьких об’єднань, видавництв і видавничих організацій слід подати до Держкомтелерадіо України до 1 грудня 2011 року (адреса: м. Київ, вул. Прорізна, 2, кім. 701, 7-й поверх; тел.: 278-82-27, та в електронному вигляді на адресу: kniga@comin.gov.ua).

 

 

[повернутись