Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Урядові нагороди - працівникам телерадіомовлення
18.11.2010 | 10:33 | Департамент інформаційної політики

 

З нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку низка  працівників сфери телерадіомовлення була нагороджена Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та Подяками Прем'єр-міністра.

 Зокрема, Почесну грамоту Кабінету Міністрів України отримали:

 

 

Грищенко Юрій Антонович, художник першої категорії Житомирської обласної державної телерадіокомпанії;

 

Жежера Ніна Петрівна, ведуча програми редакції інформаційно-аналітичних програм творчо-виробничого об'єднання «Промінь» Національної радіокомпанії України;

 

Ланко Василь Іванович, начальник відділу метрології, стандартизації та сертифікації Базової організації метрологічної служби Державного комітету телебачення і радіомовлення;

 

Опанасенко Людмила Миколаївна, директор творчо-виробничого об'єднання радіопрограм Державної організації «Київська державна регіональна телерадіокомпанія;

 

Приміський Ігор Пилипович, начальник групи операторів та звукорежисерів Державної телерадіокомпанії «Культура»;

 

Семенов Олексій Олександрович, позаштатний співробітник Національної телекомпанії України;

 

Терещенко Олесь Володимирович, ведучий програми творчо-виробничого об'єднання «Новини» Національної телекомпанії України;

 

Олейніков Юрій Юрійович, старший редактор редакції художнього мовлення творчо-виробничого об'єднання радіомовлення Державної організації «Луганська обласна державна телерадіокомпанія»;

 

Саменова Любов Миколаївна, головний редактор творчо-виробничого об'єднання «Поділля телефільм» Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр»;

 

Хорошенюк Павло Іванович, перший заступник генерального директора  Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр»;

 

Фантух Юрій Дмитрович, заступник завідувача творчо-виробничого відділу телебачення Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії;

 

Солійчук Людмила Василівна, завідувач фонотеки Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії;

 

Семенова Галина Анатоліївна заступник   головного  редактора  творчо-виробничого об'єднання «Радіо "Слобода-FМ» Сумської обласної державної телерадіокомпанії;

 

Бонь Тамара Миколаївна,  перший заступник генерального директора з телебачення Державної організації «Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія»;

 

Малахатко Світлана Вікторівна, старший редактор об'єднання радіопрограм Державного об'єднання «Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія».

 

 

Подяку Прем'єр-міністра України отримали:

Аріон Галина Романівна, завідуюча відділом творчо-виробничого об'єднання Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр»;

 

Бузинський Дмитро Дмитрович, ведучий програми відділу розважальних молодіжних та дитячих програм радіомовлення Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії;

 

Загарія-Сидоренко Наталія Іванівна, начальник юридичного управління Державного комітету телебачення та радіомовлення;

 

Кустол Юрій Дмитрович, перший заступник генерального директора Полтавської обласної державної телерадіокомпанії «Лтава»;

 

Марковець Михайло Іванович, старший електромеханік цеху зв'язку та телекомунікацій технічно-виробничого управління технічної дирекції Національної радіокомпанії;

 

Махонько Олександр Євгенійович, головний інженер творчого об'єднання суспільних та науково-освітніх програм Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення"»;

 

Наумова Лілія Володимирівна, заступник генерального директора Сумської обласної державної телерадіокомпанії;

 

Новікова Дінара Вадимівна, начальник відділу нормативно-правового забезпечення Державного комітету телебачення та радіомовлення;

 

Петрушак Ігор Миколайович, головний оператор телебачення Державного об'єднання «Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія»;

 

Сельова ВікторіяПетрівна, заступник директора художньо-публіцистичних програм телебачення Черкаської обласної державної телерадіокомпанії;

 

Стоколос Оксана Анатоліївна, заступник генерального директора з творчих питань Черкаської обласної державної телерадіокомпанії;

 

Чирсков Володимир Олександрович, провідний інженер дільниці пересувних телевізійних засобів Державного об'єднання «Луганська обласна державна телерадіокомпанія»;

 

Шевченко Надія Василівна, випусковий відповідальний творчого об'єднання громадсько-політичних програм Національної телекомпанії України.

 

 

 

 

 

[повернутись