Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Держкомтелерадіо підписав Угоду з Інститутом радіо і телебачення Куби про співробітництво в галузі телебачення і радіомовлення
17.11.2010 | 12:31 | Управління міжнародних зв'язків, європейської та євроатлантичної інтеграції

12 листопада 2010 року за результатами роботи Десятого спільного засідання міжурядової українсько-кубинської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва підписано Угоду між Державним комітетом телебачення та радіомовлення України і Інститутом радіо і телебачення Республіки Куба про співробітництво в галузі телебачення та радіомовлення.

Довідково: з 10 по 12 листопада 2010 року в м. Гавана (Республіка Куба) проходило Х спільне засідання вищезгаданої міжурядової Комісії, українську делегацію на якому очолював Віце-прем’єр-міністр України В.М. Тихонов.

З української сторони Угоду підписав заступник Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Андрій Марочкін, з кубинської  - заступник Президента Інституту радіо і телебачення Республіки Куба Марта де ла Карідад Кастро Анта.

Метою укладання Угоди є налагодження рівноправної та взаємовигідної співпраці між аудіовізуальними засобами масової інформації України та Куби.  В межах компетенції сторони домовились сприяти створенню належних умов, пов’язаних з обміном програмами, спеціалістами в галузі аудіовізуальних ЗМІ, відповідних науково-технічних галузях для вивчення проблем, що становлять професійний інтерес, а також заохочення участі відповідних фахівців у різноманітних колоквіумах, конференціях та семінарах.

Після церемонії підписання, заступник Голови Держкомтелерадіо Андрій Марочкін висловив переконання, що укладена Угоди не тільки розширить перелік договірно-правових документів двостороннього українсько-кубинського співробітництва, але безпосередньо сприятиме інтенсифікації та подальшому динамічному розвитку співпраці в інформаційній сфері між двома державами.

 

 

[повернутись