Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Пан Гльоклер планує видавати книги для українських дітей
21.08.2009 | 10:50 | Департамент інформаційної політики

Видавець з Австрії Георг Гльоклер усі чотири дні виставки від дзвінка до дзвінка знаходився біля своєї експозиції. Його видавництво «G&G» спеціалізується на випуску дитячої літератури.

 

Кожна австрійська книга – наче витвір мистецтв. Як стверджує видавець, дитина – найвимогливіший і найвдячний читач. В Австрії існують дуже суворі стандарти для випуску книги і, зокрема, дитячої. Але дотримуватися їх видавців змушують не стільки побоювання отримати штрафні санкції від держави, як небажання втратити свого читача. Тому видавці дитячої книги змагаються між собою в якості видань.

 За словами пана Георга Гльоклера, ціни на дитячу книгу в Австрії не перевищують вартості книжок для дорослих, хоча, звичайно, витрати на поліграфію не з дешевих. Політика видавця – не збагатитися на одній книзі, виставивши за неї нереально високу ціну, а випускати серії книжок помірної вартості.

Середній тираж одного видання – чотири тисячі примірників, розходиться він протягом двох років у німецькомовних країнах – Австрії, Німеччині, Швейцарії. В Україні пан Гльоклер планує відкрити представництво свого видавництва. Він переконаний, що його книга матиме тут попит, адже в Україні, за словами пана Гльоклера, існує висока культура читання.

 

 

[повернутись