Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Оголошено прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва
01.11.2007 | 12:08 | Департамент видавничої справи та преси

Відповідно до наказу Держкомтелерадіо від 16.07.2007 р. № 279, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 28.09.2007 р. № 1122/14389, розпочато прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва, заснований цього року Державним комітетом телебачення та радіомовлення України.

Конкурс засновано задля сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, підвищення ролі друкованих ЗМІ у вихованні підростаючого покоління, а також для популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.

За згодою до участі в організації конкурсу запрошені Національна спілка художників України, Національна спілка журналістів України, Національна спілка письменників України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Конкурс започатковано у двох номінаціях: «Краще періодичне друковане видання для дітей» та «Краще періодичне друковане видання для юнацтва». До участі у конкурсі подаються друковані періодичні видання загальнодержавної, регіональної та місцевої сфер розповсюдження.

Конкурсний відбір видань триватиме щороку з 1 вересня до 1 грудня. Цього року засідання журі конкурсу на визначання переможців пройде в другій декаді грудня в приміщенні Держкомтелерадіо. Переможці визначатимуться, перш за все, за виховною та навчальною складовими журналу чи газети та їх загальним змістом. На оцінку журі впливатимуть також рівень редакційно-видавничої підготовки та художнього оформлення видання. Крім того, компетентне журі обов’язково врахує наявність у конкурсантів оригінальних дизайнерських рішень та нових тематичних спрямувань.

Кожну номінацію члени журі оцінять за п’ятибальною шкалою. Результати голосування за номінаціями будуть оголошені одразу після підбиття підсумків конкурсу. За кожною з номінацій переможці отримають спеціальний диплом та звання лауреата Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва. Інформацію про результати буде розміщено на офіційному сайті Держкомтелерадіо.

До участі у конкурсі друковані періодичні видання для дітей та юнацтва разом з матеріалами до них надсилаються у кількості не менше 6 номерів, що вийшли впродовж поточного року, за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2 з позначкою «Конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва».

Довідкова інформація за телефоном: 278-86-96.

ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане  видання для дітей та юнацтва

 

 

[повернутись