Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Підписання Угоди між Державним комітетом телебачення та радіомовлення України та громадською організацією "Форум видавців" про спільну організацію підготовки і проведення Міжнародної книжкової виставки "Форум видавців у Львові"
17.03.2009 | 16:09 | Департамент видавничої справи та преси

 

Нещодавно т.в.о. Голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський та президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль підписали Угоду про спільну організацію підготовки і проведення Міжнародної книжкової виставки «Форум видавців у Львові».

Предметом цього договору є організація підготовки і проведення сторонами щорічної книжкової виставки з метою популяризації української книги та сприяння розвитку видавничої справи, з широким залученням вітчизняних та зарубіжних учасників, а також створення сприятливих умов для популяризації вітчизняної видавничої продукції, підвищення рівня розвитку вітчизняного книговидання, розширення професійних, ділових і комерційних контактів видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

В тексті Угоди викладено ключові зобов’язання сторін, зокрема, про необхідність спільних скоординованих дій щодо створення організаційного комітету з підготовки та проведення зазначеного виставкового заходу, розробки проекту концепції проведення виставки з її подальшим внесенням на розгляд Мінекономіки тощо.

Для представлення на Форумі книг, випущених на умовах державного замовлення за програмою «Українська книга» сторони також домовились передбачати на ці цілі виставкову площу розміром не менше 8 кв. м.

З метою успішного виконання завдань, визначених підписаною Угодою, Держкомтелерадіо та громадська організація «Форум видавців» зобов’язались проводити обмін необхідною інформацією та додержуватися взаємних зобов’язань, викладених у тексті підписаного документу.

 

 

[повернутись