Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Міжнародний книжковий ярмарок "Expolibro" (16-19 квітня 2009 р., м. Барі, Італія)
11.03.2009 | 11:46 | Департамент видавничої справи та преси

Держкомтелерадіо повідомляє, що з 16 по 19 квітня 2009 року у м. Барі (Італійська Республіка) в рамках проведення спеціалізованої міжнародної виставки сфери дозвілля, спорту, туризму та відпочинку “Expolevante” відбудеться міжнародний книжковий ярмарок “Expolibro”.

Президент фірми-організаційного комітету зазначених виставкових заходів “Fiera del LevanteКозімо Лачіріньола запрошує українські видавництва, зокрема ті, що спеціалізуються на випуску літератури для дітей та юнацтва, представити друковану продукцію на цьогорічному ярмарку під назвою “Східна сторона: книжки та література Східної Європи”.

Виставка-ярмарок “Expolevante” покликана продемонструвати останні наукові досягнення та розробки у сфері туризму та відпочинку, пропагувати здоровий спосіб життя та водночас є експозицією книжкової продукції, випущеної останнім часом у країнах Балканського регіону та Східної Європи. Під час проведення тематичних “круглих столів” за участю представників провідних видавничих європейських організацій відбувається обговорення проблем і перспектив у сфері відпочинку та рекреації, проводяться зустрічі з авторами, відео конференції тощо. Зазначений міжнародний виставковий захід сприяє всебічному обміну думками між його учасниками, пошуку партнерів, зацікавлених у впровадженні різноманітних інноваційних технологій у сфері туризму, дозвілля та спорту.

Згаданий виставковий захід постійно відвідують італійські та іноземні представницькі делегації. Загалом минулого року у роботі виставки-ярмарку “Expolevante” брали участь близько 5000 учасників, її гостями стали близько 2 мільйонів відвідувачів.

Цього року увагу учасників та відвідувачів виставки-ярмарку “Expolibro” буде звернуто на досягнення та проблеми книговидавничих комплексів країн Балканського регіону та Східної Європи. З цією метою до участі у ярмарку запрошені такі країни, як Албанія, Сербія, Чорногорія, Македонія, Хорватія, Боснія та Герцеговина, Румунія, Греція, Болгарія, Чеська Республіка, Словацька Республіка, Польща, Словенія, Угорщина, Україна, Молдова та Республіка Білорусь.

Більш детальну інформацію про міжнародний книжковий ярмарок “Expolibro” можна отримати на веб-сайті фірми-організатора виставкового заходу “Fiera del Levante” (http://www.fieradellevante.it).

 

 

[повернутись