Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Інформація про роботу із зверненнями громадян протягом січня-вересня 2008 року.
10.10.2008 | 15:42 | Адміністративно-господарський департамент

Станом на 20 вересня 2008 року до Держкомтелерадіо України надійшло 658 звернень громадян, що на 136 звернень (або 20,7%) більше, ніж за аналогічний період 2007 року. З них:

 - від Секретаріату Президента України – 121 (що на 24% більше, ніж за відповідний період 2007 р.);

- від Верховної Ради України – 36 (що на 47,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року);

- від Кабінету Міністрів України – 152 (що на 29,6% більше, ніж за даний період 2007 р.);

- від інших органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій – 55 (що на 36,4% більше, ніж за відповідний період минулого року);

- безпосередньо від громадян – 294 ( що на 9% більше, ніж за аналогічний період 2007 р.).

            Колективних звернень надійшло 90 (13,7% від загальної кількості звернень громадян), протягом минулого року за відповідний період надійшло 43 колективних звернення.

            Найбільше колективних звернень  за даний період надійшло від працівників Хмельницького ВАТ «Видавництво «Поділля», ВАТ «Чернівецька обласна друкарня», ВАТ «Видавництво «Зоря», ВАТ «Харківська книжкова фабрика ім. М.В.Фрунзе», Державного спеціалізованого видавництва «Вища школа»,  Державного спеціалізованого підприємства «Укртелефільм» щодо  втручання у ситуації, які склалися на цих підприємствах; від працівників Дніпропетровської ОДТРК та артистів Заслуженого академічного симфонічного оркестру та академічного хору ім. П.Майбороди Національної радіокомпанії України – з питання підвищення оплати праці.

            Повторних звернень надійшло 66 (10% від загальної кількості звернень), що на 54,5% більше, ніж за відповідний період 2007 року. З них:

 - від Кабінету Міністрів України – 16 (що на 37,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року);

 - від інших органів державної влади та  місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій – 29 (що на 37,9% більше, ніж за даний період 2007 року);

- безпосередньо від громадян – 21 (в минулому році за аналогічний період надійшло 19 звернень).

           У повторних  зверненнях переважно порушувалося питання щодо засилля російської мови в українському теле- та радіо просторі, включення видань до Національної програми «Українська книга» на 2008 рік та наступні роки,    збереження Концертно-студійного комплексу НРКУ.

         Значна кількість звернень, в основному від пенсіонерів, містить прохання припинити показ реклами під час трансляції художніх фільмів, новин, розважальних передач, не дублювати російські фільми українською мовою.

         Усі заяви, пропозиції і скарги громадян, що надійшли до Комітету, розглядалися керівництвом Комітету, відповідно до доручень здійснювався розгляд порушених питань,  авторам звернень надавалися відповіді.          

 

 

[повернутись