Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Суспільний мовник в умовах війни веде інформаційний марафон і готується до Євробачення
17.06.2022 | 12:46 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Від початку війни АТ «НСТУ» за сприяння Держкомтелерадіо здійснив низку заходів для налагодження безперебійної роботи в умовах воєнного стану.

 

Зокрема, Суспільний мовник веде цілодобовий інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом» разом з іншими медіагрупами, що транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та Українському радіо та радіо «Культура».

Радіо «Промінь» транслює плейлистз української музики: від пісень УПА до сучасних треків, створених під час війни. Канал «Культура» продовжує транслювати дитячий, документальний та просвітницький контент в тому числі богослужіння.

На регіональних каналах з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 21:00 по буднях виходить міжрегіональний телемарафон «Суспільне. Спротив» — новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни.

Крім того, Суспільне мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, забезпечує відбір і участь представника України у Пісенному конкурсі Євробачення, є офіційним транслятором конкурсу, а також організовує конкурс наступного року. 

10 червня Кабінет Міністрів України створив організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні у 2023 році Пісенного конкурсу Євробачення, до якого увійшов  Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

14 червня відбулась Офіційна стартова зустріч організаторів від України з Наглядовою радою, партнерами Пісенного конкурсу Євробачення та основною командою Європейської мовної спілки (ЄМС). На ній представники конкурсу і ЄМС розглянули презентацію гарантій і заходів підготовки, зокрема опитувальника з безпеки, потенційних локацій для проведення конкурсу, що були підготовлені командою Суспільного Мовлення спільно з урядом України. 

Робоча група Суспільного разом з органами державної й місцевої влади розглядає кілька варіантів проведення події в трьох різних регіонах України.  

 

 

[повернутись