Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Олег Наливайко провів робочу нараду у Львові
09.06.2022 | 14:59 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко 6-7 червня перебував у відрядженні на Львівщині, де взяв участь у заходах до Дня журналіста та провів робочу нараду.

Зокрема, у львівському Будинку офіцерів він взяв участь у нагородженні військових журналістів і врученні матеріальної допомоги сім’ям загиблих кореспондентів.

Під час відрядження Олег Наливайко відвідав Львівську філію НСТУ і підприємства ДАК "Укрвидавполіграфія" у Львові, ознайомився з умовами розташування переселенців на виробничих площах видавництва "Вільна Україна". Також Голова Держкомтелерадіо  провів нараду з питань виконання мобілізаційного завдання та реалізації проекту "Українським дітям - українську книгу!".

Нагадаємо, що метою благодійної акції, започаткованої Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики України, є безкоштовне забезпечення дітей – вимушених переселенців українськими підручниками, навчальними посібниками, художньою літературою.

У межах акції вже передано майже 200 тисяч примірників українських книжок волонтерським центрам в українських містах та країнах Європи, де зараз проживають переміщені особи. Доставка літератури здійснюється вантажним транспортом волонтерів та волонтерських організацій.

 

 

 

[повернутись