Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Видавництво "Веселка" провело акцію "Допоможи бібліотеці"
03.04.2021 | 12:40 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\3.jpg

2 квітня, в Міжнародний день дитячої книги, Національне видавництво дитячої літератури «Веселка» відправило подарункові комплекти своїх книжок низці бібліотек.

 

Зокрема, подарунок із 12 книжок отримають бібліотека села Великі Лази Ужгородського району Закарпатської області, бібліотека села Біленченківка Гадяцького району Полтавської області,публічна бібліотека імені Василя Стуса при храмі Св. Петра Могили в Маріуполі, публічна бібліотека СМТ Заболо́ття Ратнівського району Волинської області, бібліотека села Дубриничі Перечи́нського району Закарпатської області.

            Це сталося можливим завдяки проведеній видавництвом акції «Допоможи бібліотеці», коли частина коштів від придбаних покупцями трьох книг із серії «Казки народів світу» пішла саме на подарунок для бібліотек. Таким чином діти і їхні батьки, долучившись до акції і придбавши книжки собі, допомогли також своїм одноліткам, читачам дитячих бібліотек, отримати видання «Веселки».

            «Ми щиро вдячні за небайдужість до проблем бібліотек, турботу про дітей та чудові книжечки, які є справжнім скарбом для наших читачів. Така увага до бібліотеки радує, надихає і читачів, і працівників бібліотеки. Адже нові книги - це завжди свято! Дякуємо вам!», - написала на сторінці видавництва «Веселка» у facebook завідувачка бібліотеки села Заболоття, що на Волині, Валентина Глущук.

 

 

[повернутись