Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б»
17.03.2021 | 17:31 | Відділ роботи з персоналом

Відповідно до Закону України Про державну службу, Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії “Б”:

начальника фінансово-економічного управління;

завідувача сектору бухгалтерського обліку – головного бухгалтера;

начальника відділу аналізу видавничої продукції управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції.

Умови проведення конкурсу (додаток 1, додаток 2, додаток 3) затверджено наказом Держкомтелерадіо від 17 березня 2021 року № 15-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби та затвердження умов проведення конкурсу”.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають таку інформацію:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (із змінами) (далі – Порядок).

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку, в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах.

3. Заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України Про очищення влади, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Інформація для участі у конкурсі подається конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби до 24 березня 2021 року.

Телефон для довідок: (044) 278-53-38. Електронна адреса: kadry@comin.gov.ua.

Тестування відбудеться о 10:00  29 березня 2021 року за адресою: Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 46.

 

 

[повернутись