Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

У Держкомтелерадіо затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів
05.01.2021 | 12:36 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\Логотип ДКТР України_гол.jpg

Держкомтелерадіо в 2021 році планує продовжити роботу над  проектами регуляторних актів у видавничій та інформаційній галузях. Відповідний план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів затверджено наказом Держкомтелерадіо наприкінці минулого року.

 

Зокрема, з метою вдосконалення механізму обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту, а також приведення Закону України «Про видавничу справу» у відповідність до деяких законів України планується разом з іншими центральними органами виконавчої влади підготувати проект змін до вище згаданого закону.  

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги», який теж розроблятиметься спільно з іншими міністерствами та відомствами, має на меті вдосконалити Методику та врахувати особливості діяльності провайдерів та телерадіоорганізацій на прикордонних територіях держави.

Крім того, в 2021 році заплановано підготувати проект наказу Держкомтелерадіо який внесе зміни до пункту 1 Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів. Зміни продиктовані необхідністю привести наказ у відповідність до Положення про Держкомтелерадіо.

 

 

[повернутись