Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко привітав працівників радіо і телебачення з професійним святом
16.11.2020 | 09:25 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\16-Den-pratsivnykiv-radio-telebachennya-ta-zv-yazku-Ukrayiny.jpg

Щороку 16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Саме цього дня в 1924 році в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо.

 

Нині це професійне свято журналістів та працівників радіо, телебачення, представників Інтернет-ЗМІ та фахівців зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж, а також мереж Інтернет-зв’язку.

 Працівників інформаційної сфери привітав з професійним святом Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

 

 

 

Шановні друзі!

Щиро вітаю працівників інформаційної галузі з професійним святом – Днем радіо, телебачення та зв’язку!

Одним із головних чинників розвитку вітчизняного інформаційного простору було і є потужне вітчизняне телерадіомовлення, яке сприяє утвердженню свободи слова в Україні та демократичних принципів державотворення.

Використовуючи передові технології для створення  змістовного контенту, сучасні засоби зв’язку, ви досягаєте неабиякої оперативності та видовищності, але найголовнішими ознаками якості вашої роботи лишаються чесність і відповідальність за кожне сказане в ефірі слово. Адже радіо і телебачення не лише інформують про події, створюючи документальний літопис сучасної України, а й формують світогляд людей, впливають на розвиток суспільних процесів.

Бажаю вам завжди залишатися на вістрі подій, висвітлювати актуальні теми, створювати цікаві проекти, бути наполегливими і невтомними в досягненні нових професійних висот, об’єктивними і чесними перед собою і суспільством.

Щастя вам, міцного здоров'я, благополуччя та злагоди у ваших родинах!

 

З повагою

 

 

Голова Держкомтелерадіо                         Олег Наливайко

 

 

 

[повернутись