Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Керівники незалежних місцевих ЗМІ вчилися в Києві ефективному менеджменту
12.11.2020 | 17:19 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\yzobrazhenye_viber_2020-11-12_12-51-55-1024x768.jpg

12 листопада в Києві відбувся навчально-практичний семінар «Ефективний менеджмент незалежних місцевих ЗМІ в умовах децентралізації», організований Офісом Координатора проектів ОБСЄ спільно з Укртелерадіопресінститутом.

 

Перед учасниками семінару – керівниками роздержавлених ЗМІ, які прибули з майже всіх областей України, виступив перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. Він детально проаналізував ситуацію з реформованими друкованими ЗМІ та розповів про заходи, що вживаються для підтримки незалежних видань.

Модератор семінару, керівниця Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні з розвитку  Ліана Хоровицька висловила подяку Держкомтелерадіо та Укртелерадіопресінституту за спільну діяльність, спрямовану на підтримку медіа, зокрема, реалізацію навчальних програм.

Учасники навчально-практичного семінару прослухали доповідь медіа-тренера, юриста ГО «Інститут масової інформації» Алі Сафарова, який  розглянув актуальні аспекти правового регулювання діяльності друкованих видань та надав редакторам практичні поради.

Зокрема, було проаналізовано правовий статус друкованого видання і редакції друкованого видання, відмінності між засновником друкованого видання і його редакцією. Медіа тренер зупинився на питаннях корпоративного управління, прав засновників та учасників,  розглянув можливі конфліктні ситуації в корпоративному управлінні. Також розглядалися вимоги і обмеження щодо реклами в друкованих ЗМІ, загальні питання авторського права, оформлення прав на статті і фотографії з авторами і журналістами в залежності від особливостей правовідносин з ними, захист прав інтелектуальної власності в суді тощо.

 

 

 

[повернутись