Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Український культурний фонд запрошує ЗМІ взяти участь у конкурсі на отримання інституційної підтримки
09.09.2020 | 15:27 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\images.jpg

Український культурний фонд спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України ухвалив рішення про проведення додаткового конкурсу з відбору проектів на програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка».

 

За оновленими умовами друковані та електронні ЗМІ відтепер теж можуть взяти участь у конкурсі на отримання підтримки для покриття витрат на операційну та основну діяльність та кредиторської заборгованості, що виникла у період дії карантину. Зокрема, в рамках ЛОТ-у 1. Аудіовізуальне мистецтво можуть подаватися не тільки виробники, демонстратори та розповсюджувачі кінофільмів, але й представники телебачення. В рамках ЛОТ-у 3. Аудіальне мистецтво зможуть подаватися організації, що здійснюють діяльність в сфері радіомовлення. В  рамках ЛОТ-у 7. Література та видавнича справа (друковані ЗМІ) зможуть подаватися організації, що здійснюють діяльність в сфері друкованих та електронних засобів масової інформації.

Реченець подання заявок на конкурс - 21 вересня 2020 року. Більше інформації про програму та можливість подати заявку: https://cutt.ly/3fc5k5u

 

 

 

[повернутись