Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Внесено зміни до складу Комітету з премії імені В'ячеслава Чорновола
04.09.2020 | 16:21 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\unnamed.jpg

Наказом Держкомтелерадіо затверджено зміни до складу Комітету з премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики. Відтепер до Комітету входить начальник відділу з медіа та інформаційної безпеки головного управління медіа та інформаційної політики Міністерства культури та інформаційної політики України Олексій Тарабукін.

 

Також питання присудження премії імені В. Чорновола будуть вирішувати політичний та громадський діяч Тарас Чорновіл, голова НСЖУ Сергій Томіленко, член НСПУ і НСЖУ Григорій Кримчук, заступник головного редактора головної  редакції  випуску та художнього фонду творчого об'єднання «УР-3 «Культура» Анатолій Табаченко. До складу комітету увійшли керівники управлінь  Держкомтелерадіо і перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Очолює Комітет з премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується з 2004 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Її грошовий еквівалент – 20 тисяч гривень.

З текстом наказу можна ознайомитись за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=168145&cat_id=94566

 

 

 

[повернутись