Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Наказ Держкомтелерадіо від 02.07.2020 № 44 "Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"
08.07.2020 | 12:07 | Управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції

http://195.78.68.20/teleradio/img/publishing/?id=120951

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

02 червня 2020 р.                    м. Київ                            №44

 

Про затвердження розміру плати

за копіювання або друк

документів, що надаються

за запитом на інформацію

 

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 4 від 15.01.2020), та з метою упорядкування роботи Держкомтелерадіо по забезпеченню запитувачів публічною інформацією 

 

НАКАЗУЮ:

1. Встановити, що задоволення запиту на інформацію, який передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, здійснюється після відшкодування запитувачем фактичних витрат на копіювання або друк документів.

2. Затвердити розмір плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, згідно з додатком.

3. Управлінню з питань доступу до інформації та підтримки медіа (Недяк Ю.О.) забезпечити розміщення цього наказу у підрозділі «Законодавство про доступ до публічної інформації» розділу «Доступ до публічної інформації» офіційного веб-сайті Держкомтелерадіо.

4. Визнати таким, що втратив чинність наказ Держкомтелерадіо України від 29.07.2011 року № 199 «Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».

5. Відділу роботи з персоналом ( Груша С. М.) довести наказ до відома керівників усіх структурних підрозділів Держкомтелерадіо.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Червака Б.О.

 

Голова                                                                   Олег НАЛИВАЙКО

 

 

[повернутись