Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Дезінформація як інструмент гібридної війни: особливості поширення та можливості протидії
06.07.2020 | 10:24 | Управління з питань телебачення і радіомовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції

Центр публічної дипломатії за сприяння Держкомтелерадіо розпочинає проект «Інформаційні війни проти України та інших європейських країн: досвід Литви у протидії пропаганді», що здійснюється за фінансової підтримки Програми розвитку співробітництва та просування демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

 

В рамках проекту передбачено проведення 5-ти публічних заходів для представників місцевої влади, громадських організацій та ЗМІ в різних регіонах України (м. Маріуполь (липень 2020 р.), м. Сєвєродонецьк (липень 2020 р.), м. Харків (липень 2020 р.), м. Одеса (серпень 2020 р.), м. Херсон (вересень 2020 р.)) за участі литовських та українських експертів у сфері інформаційної безпеки.

07 липня 2020 року семінар-практикум пройде у м. Сєвєродонецьк (приміщення Луганської обласної державної адміністрації, пр. Центральний, 59), а 08 липня 2020 року у м. Маріуполь (Центр Балто-Чорноморських досліджень Маріупольського державного університету, пр. Будівельників, 129а).

Метою заходу є посилення спроможності представників місцевих органів влади України, громадського сектору та ЗМІ розпізнавати і протидіяти дезінформації, а також ознайомлення з досвідом Литви у протидії пропаганді та посиленні незалежних засобів масової інформації.

Модератори заходу – Андрій Вітренко, голова Центру публічної дипломатії, віце-міністр культури України з питань євроінтеграції (2014-2016) Катерина Смаглій, начальник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС.

Тренери практичного семінару – експерти у сфері комунікацій, європейської та євроатлантичної інтеграції, протидії інформаційним загрозам.

Початок заходу – 10:00.

Тривалість заходу – 4 години.

 

 

 

 

[повернутись