Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Уряд ухвалив план заходів щодо комунікацій у сфері європейської інтеграції
25.06.2020 | 16:34 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Кабінет Міністрів України 25 червня ц.р. затвердив своїм розпорядженням план заходів на 2020 рік з реалізації Стратегії комунікацій у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки. Проект плану було підготовлено Держкомтелерадіо та схвалено Міністерством культури та інформаційної політики України.

Метою заходів є підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері європейської інтеграції.

Планом, зокрема, передбачено проведення роз’яснювальних кампаній щодо основних європейських цінностей та їхнього значення для побудови успішної європейської держави, щодо роз'яснення зв’язку між реформами, виконанням Угоди про асоціацію та позитивними змінами в житті громадян. Серед іншого для підвищення рівня поінформованості молоді про європейські цінності та стандарти заплановано проведення низку тематичних заходів - лекцій, уроків, конкурсів, екскурсій, вікторин, флеш-мобів. Також буде розроблено і впроваджено навчальний курс з питань європейської інтеграції України для учнів закладів загальної середньої освіти.

Виконавцями заходів визначено центральні органи виконавчої влади, обласні, Київська міська держадміністрації у співпраці з громадськими організаціями та об’єднаннями. 

 

 

[повернутись