Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

На здобуття Премії імені Івана Франка надійшло 22 твори
25.06.2020 | 13:25 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Держкомтелерадіо оприлюднив список творів, що надійшли на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності в 2020 році. Всього подано 22 твори. Зокрема, у номінації «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ» - п’ять публіцистичних творів, опублікованих у газетах «Дзеркало тижня», «День», «Культура і життя», часописі «Буковинський журнал», а також «Українському альманасі - 2018», що видає Об’єднання українців у Польщі. 

Десять програм, що вийшли в ефірі телеканалів «ДніпроTV», «Еспресо», UA: Перший, UA: Культура змагатимуться за премію у номінації «За кращий твір у телевізійній сфері». Ще дві радіопрограми, що вийшли в ефірі Українського радіо та одеській філії Українського радіо - у номінації « За кращий твір у радіомовній сфері».

П’ять наукових праць надійшло на здобуття премії у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері».

Нагадаємо, що Премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності засновано 2004 року. Вона присуджується щорічно до дня народження Івана Франка - 27 серпня - у розмірі 10 тисяч гривень в кожній номінації.

Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

З переліком робіт, поданих на здобуття премії імені Івана Франка цього року, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=167631&cat_id=89082   

 

 

 

[повернутись