Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Цифри і факти про допомогу НАТО Україні
15.06.2020 | 16:13 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

На сайті Держкомтелерадіо розміщено буклет «Допомога НАТО Україні», підготовлений Фондом «Ініціатива з дослідження східноєвропейської безпеки» за сприяння та фінансової підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

 

У виданні у стислій формі окреслено всі аспекти реалізації Програми НАТО на підтримку України. Текст доповнюють  ілюстративні матеріали. Також подано історію розвитку  відносин між Україною і НАТО, яка веде свій початок з  90-х років XX ст. До сьогодні консультації і співробітництво між Україною і НАТО охоплюють широке коло галузей, зокрема, політичний діалог, операції з підтримання миру, реформування структур безпеки і оборони, безпосереднє військове співробітництво, оборонні технології, розвиток оперативної сумісності, оборонну промисловість, готовність до реагування на надзвичайні ситуації цивільного характеру, а також науку і довкілля, й громадську дипломатію.

 В 2016 році в Україні створено  Представництво НАТО в Україні, яке забезпечує розвиток партнерства безпосередньо в країні. До його складу входить Центр інформації та документації НАТО, який сприяє інформуванню громадськості про діяльність НАТО та переваги, що дає співробітництво між Україною і Альянсом, і Офіс зв’язку НАТО, який сприяє участі України в програмі НАТО «Партнерство заради миру» й процесу реформування структур безпеки і оборони України. 

Видання розраховано на журналістів, широкі кола громадськості, які цікавляться тематикою Україна-НАТО і звикли спиратися на  факти і цифри.

Буклет можна знайти за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=167551&cat_id=153126.   

 

 

[повернутись