Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Олег Наливайко привітав працівників інформаційної та видавничої сфер з Днем Європи в Україні
15.05.2020 | 17:04 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії

Описание: Описание: D:\worktable\flag.jpg

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко привітав працівників інформаційної та видавничої сфер з Днем Європи в Україні, який відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року відзначається щороку третьої суботи травня. Цього року День Європи України припадає на 16 травня. 

Шановні колеги! Працівники інформаційної та видавничої сфер!

Вітаю вас із святом, яке народилося в незалежній Україні і є свідченням прагнення України будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Зазвичай День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються численні мистецькі заходи, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

 Цього року пандемія внесла свої корективи у формат свята. Але, як ніколи, українці відчувають сьогодні потребу бути повноправною і невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами, правилами взаємодопомоги і підтримки одне одного.

Успіх євроінтеграційних процесів в Україні неможливий без участі громадянського суспільства і медіа, без  інформування громадян про права і обов’язки, які надаватимуться із входженням держави в європейську спільноту.  Бажаю вам з оптимізмом дивитися у майбутнє, усвідомлюючи, що результат великої справи залежить від зусиль кожного із нас.

 

З повагою

Голова Держкомтелерадіо                                     Олег Наливайко

 

 

 

 

 

[повернутись