Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Загальнонаціональний карантин продовжено до 22 травня
06.05.2020 | 11:05 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії

Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: D:\worktable\KMU.jpg

Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів.

 

У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні Уряду 4 травня.

«Пом’якшення, які ми закладаємо з 11 травня, будуть впроваджуватися на умовах адаптивного карантину. У нас є області, в яких досить високий рівень захворюваності на коронавірус. Тому ми не можемо дозволити собі послабити карантин скрізь однаково»,наголосив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За словами очільника МОЗ, відомство постійно триматиме ситуацію під контролем і у разі її погіршення буде ініціювати повернення обмежень.

«При цьому усі анонсовані послаблення відбуватимуться за умови дотримання суворих протиепідемічних та санітарних критеріїв. Ніхто не буде ризикувати здоров’ям та життям українців»,підкреслив Максим Степанов.

В кінці засідання Кабмін ухвалив постанову № 332, якою було скасовано з 11 травня низку обмежень, введених в Україні через епідемію коронавірусу.

 

 

 

[повернутись