Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Термін подання тендерних пропозицій продовжено до 13 жовтня
27.09.2019 | 17:43 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\Сайт\Без названия.jpg

Держкомтелерадіо продовжив до 13 жовтня термін подання тендерних пропозицій для учасників процедури публічних закупівель послуг з організації та проведення двох інформаційних кампаній.

 

Відповідні оголошення розміщено на сайті Державних закупівель.

Перша інформаційно-роз’яснювальна кампанія про Україну має бути розрахована на громадян найбільших європейських держав-членів НАТО та держав, що межують з Україною. Її мета - формування позитивного ставлення до України  як до держави, яка поділяє демократичні цінності з державами-членами НАТО, а також доведення переваг тісних взаємовідносин цих країн з Україною.

Друга інформаційна кампанія – про переваги співпраці у рамках Україна-ЄС, розрахована на громадян держав-членів ЄС, зокрема тих, що межують з Україною. Очікувана вартість закупівель цих послуг – 1,5 млн. грн. кожна. До участі у тендері запрошуються інформаційні агентства, які мають досвід реалізації інформаційних, комунікаційних, роз’яснювальних кампаній для закордонної аудиторії, зокрема таргетованого розміщення аудіовізуальної продукції у соціальних мережах.

       З тендерною документацією, кваліфікаційними критеріями, технічним описом предмету закупівлі можна ознайомитись за посиланнями

https://www.dzo.com.ua/tenders/4360202 

          https://www.dzo.com.ua/tenders/4360530

 

 

[повернутись