Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Названо лауреатів журналістського конкурсу на кращий матеріал про НАТО
27.08.2019 | 18:32 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\70208620_2658993870831971_4914577742185365504_n.jpg

27 серпня в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулось оголошення результатів конкурсу для працівників регіональних медіа на кращий матеріал про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції. Конкурс проводили Держкомтелерадіо та ТОВ «Спецекспотрейд».

 

Роботи надійшли з різних регіонів України - Ужгорода, Львова, Києва, Миколаєва, Одеси, Чернігова. Як зауважив начальник управління з питань телебачення і радіомовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції Держкомтелерадіо Олександр Ободович, метою конкурсу було збільшити увагу та фаховий підхід регіональних ЗМІ до висвітлення тематики про НАТО та державну політику щодо НАТО.

Лауреати конкурсу, які здобули перші місця, отримали унікальний шанс потрапити до Штаб-квартири НАТО під час ознайомчого дводенного візиту до м. Брюссель (Бельгія), який відбудеться у вересні.

Нагороджуючи переможців пам’ятними дипломами, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила: «Завдяки публікаціям і телерадіопрограмам, які  поширюють знання про реальну ситуацію щодо НАТО і співпрацю України з ним, емоційний позитив щодо євроатлантичного альянсу  перетворюється на аргументовані переконання і свідомий вибір людей.» Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила сподівання, що наступний Уряд продовжуватиме цю роботу, а також буде шукати можливість для заохочення журналістів, які висвітлюють цю тему, організовуючи ознайомчі поїдки до Штаб-квартири НАТО в Брюсселі.

Переможцями конкурсу стали:

Номінація «Краща публікація у регіональних ЗМІ»

1 місце - Шевчук Марія. «Навчаємось та захищаємось» (газета «Одеські вісті», м. Одеса);

2 місце - Геник Володимир. «Про НАТО мовою плаката» (обласна газета «Чорноморські новини», м. Одеса);

3 місце - Геник Володимир. «Квіти від НАТО на Європейському Майдані» (обласна газета «Чорноморські новини», м. Одеса).

Номінація «Краща публікація в електронних ЗМІ»

1 місце - Бичковська Олександра. «НАТО: український вектор» (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, м. Київ, інформаційний портал «НАШ ГРАД»);

2 місце - Ілюк Оксана. «NATO’s anniversaries: is Ukraine invited for a birthday party?» (ГО «Інтерньюз-Україна», м. Київ, UkraineWorld - інформаційний портал);

3 місце - Чернякова Ольга. «Три часові виміри прес-офіцера Олени Мокренчук» (Регіональна інформаційна агенція «Час Чернігівський», м. Чернігів).

Номінація «Кращий аудіотвір»

1 місце - Гандзюра Володимир. «Як співпраця з НАТО в екобезпеці в оборонному секторі у 2019 році відрізнятиметься від попередніх років?» (Директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України; професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, Громадське радіо -

етер на 17 FM та УКХ передавачі, вебсайт https://hromadske.radio);

2 місце - Бакоцька Тетяна. «РадіоДень 03.07.2019» (Миколаївська філія публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України", м. Миколаїв);

3 місце - Бакоцька Тетяна. «РадіоДень 26.06.2019» (Миколаївська філія публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України", м. Миколаїв).

Номінація «Кращий аудіовізуальний твір»

1 місце - Пампуха Юлія. «70 річниця НАТО» (Відділ зв’язків із засобами масової інформації Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України, м. Київ, «7 Канал», «Перший міський» (Одеський регіон), супутникове телебачення «Чорноморська хвиля» - трансляція в Одеському регіоні, на супутниковому телебаченні (включаючи окуповані території АР Крим).

Номінація «Кращий сюжет у новинному та інформаційному блоках»

1 місце - Туранова Олександра. «Стрільба, тактика та контрснайперська боротьба – за стандартами НАТО» (ТОВ «СІРІУС МЕДІА ПРОДАКШН», м. Ужгород);

2 місце - Кордоба Олена. «Співпраця УКРАЇНА-НАТО: досягнення та перспективи» (Телекомпанія "МістТБ", м. Львів);

3 місце - Кордоба Олена. «Курс Україна-НАТО: підсумки співпраці та перспективи членства України в альянсі» (Телекомпанія "МістТБ", м. Львів).

Трансляцію з церемонії нагородження можна подивиться за посиланням

https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2764045-vseukrainskij-konkurs-zurnalistskih-materialiv-pro-nato-ta-derzavnu-politiku-u-sferi-evrointegracii-pidbitta-pidsumkiv.html

 

[повернутись