Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" не продана, а готується до приєднання до ПАТ НСТУ
06.08.2019 | 11:01 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Фонд Державного майна України продав за 5.1 млн. грн. єдиний майновий комплекс державного спеціалізованого підприємства «Укртелефільм», розташований на вул. Кирилівська 160. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Фонду Віталій Трубаров.

 

Поширюючи цю новину, деякі ЗМІ припустилися помилки, називаючи ДСП студією телевізійних фільмів та ілюструючи публікації фотографіями будівель та логотипом іншого державного підприємства – «Української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм», розташованого за адресою вул. Ованеса Туманяна, 15.

ДСП «Укртелефільм» та ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм», попри схожість назв, є різними підприємствами. Вони знаходяться за різними адресами, не співпрацювали, не мають спільного майна і спільних проектів.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Уряду зараз триває процес перетворення ДП«Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм» з подальшим приєднанням його до Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України (ПАТ «НСТУ»), 100 відсотків акцій якого належить державі.

 

 

[повернутись