Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Керівники Держкомтелерадіо та НСЖУ відвідали Ізюм
26.07.2019 | 14:08 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

        Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко та голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко дорогою в Донецьку область завітали до міста Ізюм. Вони взяли участь у пленарному засіданні сесії міської ради, де виконали почесну місію з вручення нагород з нагоди сторічного ювілею газети «Обрії Ізюмщини».

 

          Ізюмський міський голова Валерій Марченко отримав Почесну грамоту Секретаріату НСЖУ за сприяння по перейменуванню однієї з вулиць і провулка міста на честь багаторічного голови НСЖУ, відомого громадського діяча Ігоря Федоровича Лубченка. Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом був нагороджений випусковий редактор міськрайонної газети Микола Калюжний, а директору ТОВ «Обрії 1919» Костянтину Григоренку було вручено Грамоту Держкомтелерадіо.

         Відзначаючи роль Ігоря Лубченка у становленні незалежної української журналістики, Олег Наливайко та Сергій Томіленко подякували місцевій владі за роботу по увічненню його пам'яті.

         Спогадами про життя та діяльність адвоката журналістів та журналістики поділилися колишній редактор газети «Обрії Ізюмщини», заслужений журналіст України Іван Літвінов, друг юності голова Ізюмської ветеранської організації Микола Григоренко, сестра Ігоря Федоровича Людмила та інші. Учасники заходу поклали живі квіти до меморіальної дошки видатного українця.

 

 

 

[повернутись