Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Харківське багатопрофільне видавництво "Основа"
27.05.2019 | 18:43 | Відділ роботи з персоналом

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 р. № 777, Держкомтелерадіо оголошує про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства «Харківське багатопрофільне видавництво «Основа».

Місцезнаходження Державного підприємства «Харківське багатопрофільне видавництво «Основа»: вул. Петровського, 163 а, м. Дергачів, Харківська обл., 62300.

Основні напрями діяльності підприємства:

Видання книг в Україні.

Строк приймання заяв на участь у конкурсному відборі  
з 27
травня 2019 року протягом 30 календарних днів.

Місце приймання заяв на участь у конкурсному відборі за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01001, відділ роботи з персоналом, каб. 609.

Телефон для довідок: (044) 278-53-38. Електронна адреса: kadry@comin.gov.ua.

Перелік документів, що подаються претендентом особисто (далі Перелік):

адресовану комісії заяву щодо участі в конкурсному відборі (у письмовій формі, з обов’язковим зазначенням дати написання та особистим підписом претендента);

належним чином завірені копії:

       - документа, що посвідчує особу (паспорт);

       - трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи;

       - документа про вищу освіту;

   - біографічну довідку (резюме);

       - конкурсну пропозицію;

       - згоду на обробку персональних даних;

       - рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає підписану заяву.

Зміст заяви та інших документів, поданих претендентами, не розголошується до початку засідання комісії, на якому проводиться їх розгляд.

Конкурсний відбір буде проводитися за адресою: вул. Хрещатик, 26, м. Київ, Національний прес-центр телебачення і радіомовлення України. Початок роботи конкурсної комісії 26.06.2019. 

Комісія оприлюднює на офіційному сайті результати конкурсного відбору не пізніше ніж протягом трьох днів з дати його завершення.

Вимоги до претендента: громадянство України, володіння державною мовою, вища освiта другого рiвня за ступенем магiстра, стаж роботи на керiвних посадах нижчого рiвня – не менше нiж 5 рокiв.

Претендент не допускається до участі в конкурсному відборі в разі неподання ним одного із зазначених у Переліку документів, відсутності вищої освіти та досвіду успішної роботи, невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій, а також наявності у претендента не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності та в інших випадках передбачених законодавством.

Конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, може містити проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

детальний першочерговий план реформування підприємства протягом одного року;

заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;

обсяг надходження коштів до бюджетів;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

 

 

 

 

 

[повернутись