Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Держкомтелерадіо оголосив тендер на організацію і проведення семінарів-тренінгів та двох інформаційних кампаній
27.05.2019 | 18:08 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\Сайт\Без названия.jpg

Держкомтелерадіо оголосив тендер на закупівлю послуг з організації та проведення семінарів і тренінгів  з вивчення досвіду протидії гібридної війни та двох інформаційних кампаній стосовно євроатлантичної та європейської інтеграції України.

 

Прийом пропозицій триватиме до 10 червня 2019 року.

Очікувана вартість закупівлі послуги з організації та проведення тренінгів та семінарів для ЗМІ щодо протидії гібридним  загрозам  у  рамках  діяльності  Платформи Україна - НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні – 500 тис. грн. Передбачається, що місцем проведення семінарів стануть Одеса, Харків, Краматорськ, Львів, Чернігів. Час проведення – липень-жовтень. Завданням семінарів та тренінгів є надання необхідних знань  журналістам місцевих ЗМІ, представникам громадських організацій, органів влади щодо засобів запобігання, виявлення та протидії гібридним загрозам, зокрема, в інформаційній сфері.

Також через відкриті торги буде закуплено послуги інформаційних агентств з організації  та проведення двох інформаційних кампаній: Всеукраїнської інформаційно-роз'яснювальної кампанії про поступи України на шляху до євроатлантичної інтеграції, зокрема щодо впровадження демократичних реформ, використання потенціалу та практичної допомоги держав-членів НАТО,  та інформаційної кампанії з метою підвищення рівня поінформованості громадян про результати проведення реформ та інституційних змін в Україні як складових євроінтеграційного процесу. Очікувана вартість першої закупівлі – 3 млн. 430 тис. грн., другої - 3 млн. 700 тис. грн.

Оголошення та тендерну документацію розміщено на сайті Держзакупівлі.Онлайн 

  https://www.dzo.com.ua/tenders/3901859

https://www.dzo.com.ua/tenders/3901216

https://www.dzo.com.ua/tenders/3901647

 

 

 

[повернутись