Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Книги російських видавництв, що увійшли до санкційного списку, відтепер не ввозитимуться в Україну
26.03.2019 | 15:38 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

Описание: C:\Users\User\Desktop\Логотип ДКТР України_гол.jpg

Держкомтелерадіо зупиняє видачу cуб’єктам господарювання дозволів на ввезення книг з РФ, які виготовлені видавництвами, що увійшли до санкційного списку. Також на строк застосування спеціальних економічних санкцій зупинено дію дозволів, виданих раніше, на ввезення на митну територію України видавничої продукції від юридичних осіб держави-агресора, які потрапили під санкції.

 

Відповідний наказ Держкомтелерадіо затверджено після введення в дію Указом Президента України рішення від 19 березня 2019 року Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Зокрема, не буде ввозитися видавнича продукція ТОВ «ТД Алгоритм», ЗАТ «Книжковий світ», ТОВ «Видавництво «Ексмо», ТОВ «Видавництво «Віче», ТОВ «Видавництво Центрполіграф», ТОВ «Видавництво «Яуза», ТОВ «Видавництво «АСТ», ТОВ «Видавничий дім «Пітер», ТОВ «Яуза-прес».

Відповідні зміни будуть внесено до інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів та до Реєстру видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України.

 

 

 

 

[повернутись