Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Наказ Держкомтелерадіо від 18.03.2019 №141 "Про внесення змін до Інструкції з діловодства в Держкомтелерадіо"
20.03.2019 | 17:00 | Адміністративно-господарське управління

 

http://195.78.68.20/teleradio/img/publishing/?id=120951

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

 

18 березня 2019 р.                    м. Київ                            141

 

 

Про внесення змін до Інструкції

з діловодства в Держкомтелерадіо

 

 

Відповідно до статті 17 Закону України «Про державну службу»

НАКАЗУЮ:

 

1. Внести зміни до Інструкції з діловодства в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, затвердженої наказом Держкомтелерадіо від 9 січня 2019 року № 9, виклавши пункт 81 у наступній редакції:

«81. Проекти наказів з основної діяльності готуються і подаються самостійними структурними підрозділами (державними службовцями, посади яких не входять до складу самостійних структурних підрозділів) апарату, за дорученням Голови Держкомтелерадіо чи за власною ініціативою.

Проекти наказів з кадрових питань (особового складу) (про прийняття на роботу, звільнення, надання відпустки, відрядження тощо) готує кадрова служба на підставі рішень (вказівок) керівника апарату Держкомтелерадіо, доповідних записок керівників самостійних структурних підрозділів (державних службовців, посади яких не входять до складу самостійних структурних підрозділів) апарату, конкурсних документів (протоколів та рішень атестаційної чи іншої комісії), заяв працівників, трудових договорів та інших документів.

Проекти наказів з адміністративно – господарських питань готуються і подаються самостійними структурними підрозділами (державними службовцями, посади яких не входять до складу самостійних структурних підрозділів) апарату за дорученням Голови Держкомтелерадіо, керівника апарату Держкомтелерадіо (в межах компетенції) чи за власною ініціативою».

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на керівника апарату Держкомтелерадіо Радзієвського І.А.

 

Голова Держкомтелерадіо                                О.І. Наливайко

 

 

[повернутись