Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

У Держкомтелерадіо відбулась нарада щодо ефективного використання майна, придбаного для проведення "Євробачення-2017"
27.12.2018 | 17:54 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

27 грудня заступник Голови Держкомтелерадіо Микола Білоус провів нараду з представниками ПАТ «НСТУ» та Національної поліції України щодо подальшого ефективного використання сучасної системи відеоспостереження вартістю понад 15 млн. грн.

Це обладнання було свого часу закуплено для потреб пісенного конкурсу «Євробачення-2017» та використовувалось для забезпечення заходів безпеки на території Міжнародного виставкового центру.

Зараз система змонтована та забезпечує відеонагляд на об’єктах ПАТ «НСТУ». Присутні на нараді голова правління НСТУ Зураб Аласанія та член правління Микола Чернотицький висловили свої аргументи щодо доцільності залишити змонтовану систему на об’єктах кампанії, яку згідно із постановою КМУ внесено до переліку об’єктів критичної інфраструктури держави, що потребують додаткових засобів забезпечення безпеки.

Учасники наради дійшли згоди, що для визначення подальшого ефективного використання системи відеоспостереження його оглянуть фахівці Національної поліції. Заступник начальника Департаменту зв’язку та комунікацій Нацполіції Роман Черненко пообіцяв, що висновок стосовно технічного обладнання буде зроблено ґрунтовно і оперативно.

Нагадаємо, що з метою забезпечення подальшого ефективного використання майна, придбаного за рахунок бюджетних коштів для проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», Кабінет Міністрів України визначив Держкомтелерадіо органом, що здійснює функції з управлінням цим державним майном. Було ухвалено відповідні зміни до постанови від 21 грудня 2016 р. № 966 «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення».

Як відомо, на підготовку та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» з Державного бюджету України було виділено 455,7 млн. гривень. З цієї суми 35,5 млн. грн. ПАТ «НСТУ» витратив на придбання обладнання, меблів, конструкцій, спецодягу тощо (всього 5168 одиниць необоротних активів).

 

 

 

[повернутись