Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Держкомтелерадіо оголосив про проведення тендерних закупівель послуг з опитування громадської думки
15.06.2018 | 18:19 | Сектор консультацій з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ

З метою виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік» та «Про затвердження плану заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської  інтеграції на 2018—2021 роки» Держкомтелерадіо  оголосив про проведення  процедури тендерних закупівель послуг з опитування громадської думки.

 

Опитування громадської думки передбачає  організацію та проведення соціологічних досліджень щодо поінформованості громадськості про державну політику у сфері євроатлантичної та європейської інтеграції України.  Процедура закупівлі – відкриті торги, на які виставлятимуться два лоти. Початок аукціонів заплановано на 3 липня 2018 року.

Лот 1 - Послуги з організації та проведення соціологічних досліджень щодо поінформованості громадськості про державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції України. Очікувана вартість - 350 000,00 грн.

Лот 2 - Послуги з організації та проведення соціологічних досліджень щодо поінформованості громадськості про державну політику у сфері європейської інтеграції України. Очікувана вартість  - 350 000,00 грн.

Оголошення та тендерну документацію розміщено на офіційному веб-сайті Держзакупівлі. Онлайн за наступним посиланням: https://www.dzo.com.ua/tenders/2515952

 

 

 

 

 

[повернутись