Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Відхилено кандидатури на заміщення вакантної посади директора Укртелерадіопресінститу
13.09.2017 | 10:17 | Прес-служба Держкомтелерадіо

12 вересня 2017 року в Держкомтелерадіо відбулось відкрите засідання комісії з конкурсного відбору на заміщення  вакантної посади директора Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.

Розглянувши подані  претендентами документи, комісія ухвалила рішення про відхилення всіх трьох кандидатур через невідповідність  встановленим  вимогам. Отже, жоден з претендентів не допущений до участі в конкурсному відборі.

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777.

Нагадаємо, що серед вимог до претендента: громадянство України, володіння державною мовою, вища освiта другого рiвня за ступенем магiстра за галуззю знань «Управлiння та адмiнiстрування» або вища освiта другого рiвня за ступенем магiстра за галуззю знань «Електроніка та телекомунікації» або «Журналістика» або «Культура і мистецтво», стаж роботи на керiвних посадах нижчого рiвня – не менше нiж 5 рокiв.

Основні напрями діяльності Укртелерадіопресінституту - науково-освітній (підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів засобів масової інформації); перепідготовка та підвищення кваліфікації державних службовців, керівників підприємств, установ і організацій; виконання науково-дослідних робіт з актуальних проблем.

З умовами конкурсного відбору можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланнями

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=136262&cat_id=79823

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=136276&cat_id=94566

 

 

 

[повернутись