Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Про проведення XVIII Всеукраїнської виставки-форуму "Українська книга на Одещині"
17.05.2017 | 11:46 | Прес-служба Держкомтелерадіо

9-11 червня 2017 року Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів і Одеська національна наукова бібліотека проводять XVIII Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Одеська національна наукова бібліотека вже 18 років поспіль проводить виставку-форум за участі провідних видавництв України.

Цьогоріч у виставці-форумі візьмуть участь понад 70 провідних видавництв України, які представлятимуть в Одесі свій творчий книжковий доробок.

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних заходів: круглий стіл з актуальних питань популяризації книги й читання, промоакції, презентації видавничих проектів, мистецький ярмарок, зустрічі з видавцями, письменниками, автограф-сесії, майстер-класи за участі майстрів народної творчості, «дискусійну студію» та виїзне свято книги в одному з районних центрів Одеської області.

У рамках виставки-форуму планується проведення свята дитячої книги «Книжкова феєрія для нових поколінь». Відбудеться також Всеукраїнський молодіжний бібліокараван «Читай, юність!» за участі Державної бібліотеки України для юнацтва.

 

 

[повернутись