Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців апарату
28.04.2017 | 16:00 | Відділ роботи з персоналом

 

Відповідно до Закону України Про державну службу, Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

категорії “Б”: завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції; завідувача сектору взаємодії із засобами масової інформації;

категорії “В”: головного спеціаліста відділу внутрішнього аудиту; головного спеціаліста сектору управління державним майном та корпоративними правами держави; головного спеціаліста відділу організаційно-планової роботи адміністративно-господарського управління.

Умови проведення конкурсу (додатки 1-5) затверджено наказом Держкомтелерадіо від 28 квітня 2017 року № 41-к “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад”.(http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=134023&cat_id=94566)

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України Про очищення влади, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнена особова картка встановленого зразка;

6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу до 26 травня 2017 року за адресою 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, відділ роботи з персоналом, каб. 801.

Телефон для довідок: (044) 278-53-38. Електронна адреса: kadry@comin.gov.ua.

Тестування відбудеться 30 травня 2017 року за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 46, ауд. 117.

 

 

[повернутись