Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Наказ Держкомтелерадіо від 21.04.2017 № 69 "Про затвердження Рекомендаційз підготовки рецензії щодо оцінки та характеристики змісту видання"
25.04.2017 | 09:33 | Управління розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції

 

 

 

http://195.78.68.20/teleradio/img/publishing/?id=120951

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

 

21 квітня 2017 р.                    м. Київ                           № 69

 

 

 

Про затвердження Рекомендацій

з підготовки рецензії щодо оцінки

та характеристики змісту видання

 

З метою реалізації статті 281 Закону України «Про видавничу справу»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Рекомендації з підготовки рецензії щодо оцінки та характеристики змісту видання, що додаються.

2. Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Божко С.М.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б.О.

 

 

Голова Держкомтелерадіо                                      О.І. Наливайко

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного комітету

телебачення і радіомовлення України

21 квітня 2017 р. № 69

 

 

 

Рекомендації з підготовки

 рецензії щодо оцінки та характеристики змісту видання

 

Відповідно до статті 281 Закону України «Про видавничу справу» для отримання дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України на митну територію України, суб’єкт господарювання зобов’язаний подати рецензію щодо оцінки та характеристики змісту видання.

Рецензування видань можуть виконувати фахівці (експерти), які є членами всеукраїнських творчих спілок, науковими, науково-педагогічними працівниками вищих навчальних закладів, наукових установ Національної академії наук України та національних галузевих академій наук.

Рецензування видання полягає в неупередженому критичному розгляді його змісту та наданні висновків щодо його відповідності або невідповідності Критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України.

Рецензія складається державною мовою в стислій формі та має бути скріплена підписом рецензента та печаткою установи (організації), у якій він працює, а також засвідчена підписом власника прав на видання.

 
 
 

 

 

[повернутись