Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Звіт Держкомтелерадіо про надану інформацію у 2016 році
10.02.2017 | 12:18 | Управління розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції

З 1 січня по 1 грудня 2016 року до Держкомтелерадіо надійшло 112 запитів на інформацію. Із них отримано поштою 24, електронною поштою62, телефоном – 26, факсом – 0.

За категорією запитувачів запити надійшли від: представників засобів масової інформації3; фізичних осіб98; юридичних осіб та громадських організацій11.

Усі запити було задоволено.

Запитувачів цікавили наступні види інформації: інформація про товар (роботу, послугу) –38 запитів; інформація про фізичну особу11; податкова інформація5; інші види інформації58.

Водночас, до Держкомтелерадіо звернулося 100 запитувачів, яким надано роз’яснення окремих положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Крім того, за дорученнями Кабінету Міністрів України розглянуто 134 скарг від громадян про порушення, на їх думку, вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» посадовими особами центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Аналіз свідчить, що насамперед скаржаться на відмову в задоволенні запиту на інформацію, ненадання відповіді на запит на інформацію, необґрунтоване віднесення інформації до відомостей з обмеженим доступом.

 

 

 

 

[повернутись