Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Олег Наливайко представив колективу "Укртелефільму" нового директора
26.07.2016 | 16:31 | Прес-служба Держкомтелерадіо

Сьогодні, 26 липня, Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко представив трудовому колективу ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» нового керівника.

Наказом Держкомтелерадіо на посаду генерального директора ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» призначено 60-річного Сергія Івановича Омельчука.

Сергій Омельчук після закінчення в 1982 році факультету журналістики Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка працював на Українському радіо, очолював Кіровоградську обласну державну телерадіокомпанію, був заступником генерального директора ДО «Київська державна регіональна телерадіокомпанія». Обраний секретарем НСЖУ.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про суспільне телебачення і радіомовлення» наказом Держкомтелерадіо від 22 липня 2016 року скасовано наказ відомства про реорганізацію ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм». Голові комісії з реорганізації «Укртелефільму» Любченко О.М доручено передати справи, у тому числі правовстановлюючі, звітні та інші документи, судові та особові справи, договори, печатки та штампи ДП, новому керівнику «Укртелефільму», призначеному Держкомтелерадіо в установленому порядку.

 

 

[повернутись