Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Звіт про надану інформацію у першому півріччі 2016 року
22.06.2016 | 16:23 | Управління розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції

З 1 січня по 1 липня 2016 року до Держкомтелерадіо надійшло 62 запити на інформацію. Із них отримано поштою 21, електронною поштою26, телефоном – 15, факсом – 0.

За категорією запитувачів запити надійшли від: представників засобів масової інформації1; фізичних осіб53; юридичних осіб та громадських організацій8.

Усі запити було задоволено.

Запитувачів цікавили наступні види інформації: інформація про товар (роботу, послугу) –6 запити; правова інформація – 2; статистична інформація2; науково-технічна інформація – 0; податкова інформація1; інші види інформації51.

Водночас, до Держкомтелерадіо звернулося 28 запитувачів, яким надано роз’яснення окремих положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Крім того, за дорученнями Кабінету Міністрів України розглянуто 49 скарг від громадян про порушення, на їх думку, вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» посадовими особами центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Аналіз свідчить, що насамперед скаржаться на відмову в задоволенні запиту на інформацію, ненадання відповіді на запит на інформацію, необґрунтоване віднесення інформації до відомостей з обмеженим доступом.

 

 

 

 

[повернутись