Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

На звільненій від терористів території запрацювала FM-радіостанція "Голос Донбасу"
04.12.2015 | 15:15 | Прес-служба Держкомтелерадіо

 

Подпись:

1 грудня за підтримки Держкомтелерадіо у тестовому режимі розпочала FM-мовлення нова радіостанція «Голос Донбасу», що є складовою Донецької філії НТКУ (колишня Донецька ОДТРК). Планується, що після тестового випробування нова радіостанція у звичайному режимі буде мовити 24 години на добу на території, звільненій від терористів.

 

Реалізація цього проекту стала можливою завдяки взаємодії цивільних та військових відомств, численних медійних організацій.

Раніше Донецька обласна державна телерадіокомпанія не мала радіомовлення в FM-діапазоні. Ідея його створення у рамках відновлення українського мовлення на території Донбасу належить Держкомтелерадіо. Військові прорахували частоти та встановили три передавачі для поширення сигналу.

Водночас було створено редакцію радіостанції, розроблено концепцію мовлення. Для реалізації проекту були залучені інформаційні партнери. Головним редактором «Голосу Донбасу» став Юрій Табаченко, заступником головного редактора – Наталя Маєвська.

Як у будь-якого FM-радіо, програма «Голосу Донбасу» складатиметься з щогодинних блоків новин. Відмінність лише в тому, що замість типових для  FM-мовлення розважальних програм в ефірі буде багато серйозної та корисної інформації – про ситуацію на лінії розмежування, про центри допомоги вимушеним переселенцям, про шляхи вирішення соціально-побутових проблем населення. Окремий блок програм буде присвячено військовим, які несуть службу у зоні АТО. Також в ефір виходитимуть мистецькі, культурологічні, спортивні програми, звучатиме сучасна українська музика.

Допомагатимуть створювати контент нової радіостанції усі регіональні філії НТКУ (колишні ОДТРК), три канали НРКУ, «Радіо Свобода», Громадське радіо та інші.

 

 

 

 

[повернутись