Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Проект розпорядження КМУ "Про припинення функціонування україномовної версії міжнародного телеканалу "EURONEWS"
25.12.2014 | 10:28 | Департамент інформаційної політики

Проект

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від «____» _______________ 2015 р. № ____

Київ

 

 

Про припинення функціонування

україномовної версії

міжнародного телеканалу «EURONEWS»

 

 

1. Національній телекомпанії вжити заходів щодо:

припинення дії ліцензійної угоди від 21 жовтня 2010 р. про створення україномовної версії міжнародного каналу «EURONEWS», укладеної між Національною телекомпанією та акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю «ЕURONEWS»;

припинення виробництва україномовної версії міжнародного телеканалу «EURONEWS»;

продажу 2590 іменних акцій «B» акціонерного товариства з обмеженою відповідальністю «ЕURONEWS», які належать Національній телекомпанії.

2. Національний телекомпанії спрямувати кошти від продажу 2590 іменних акцій «В» акціонерного товариства з обмеженою відповідальністю «ЕURONEWS», які належать національній телекомпанії, на погашення заборгованості, яка утворилася перед акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю «ЕURONEWS».

3. Міністерству закордонних справ, Державному комітету телебачення і радіомовлення та Національній телекомпанії у разі непогашення у повному обсязі заборгованості Національної телекомпанії перед акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю «ЕURONEWS» провести переговори з представниками акціонерного товариства з обмеженою відповідальністю «ЕURONEWS» про списання залишку заборгованості.

 

 

Прем’єр-міністр України                                              А. ЯЦЕНЮК

 

 

 

 

 

[повернутись