Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Наказ Держкомтелерадіо України від 29.07.2013 № 150 "Про присудження Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності та виплату грошової винагороди лауреатам"
30.07.2013 | 14:41 | Департамент видавничої справи і преси

 

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

«29» липня 2013 р.     м. Київ                  № 150

 

 

Про присудження Премії імені Івана Франка

у галузі інформаційної діяльності та виплату

грошової винагороди лауреатам

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності»

Н А К А З У Ю:

 

1. На підставі рішення Комітету з Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної  діяльності  (далі – Премія)  від 25.07.2013 присудити Премію:

у номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації» за публіцистичну роботу «Благочестя нерушимий блюститель Данило Братковський»  Кулиняку Данилу Івановичу – 2 тис. гривень;

у номінації «За кращий твір у телевізійній сфері» за телепрограму «Київська старовинна. Світ мистецтва» Чередниченко Іванні Олегівні – 2 тис. гривень;

у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» за монографію  «Розвиток видавничої справи України в 1990-2010 рр.»  Шпаку Віктору Івановичу – 2 тис. гривень.

у номінації «За кращий твір у радіомовній сфері»  за радіопередачу «Живий голос Василя Стуса»  Наумчук Вікторії Марківні та Паламарчук Тетяні Володимирівні  – 2 тис. гривень, розділивши грошову винагороду порівну між авторами.

 

2. Сектору бухгалтерського обліку  (Моторна І.В.) здійснити виплату грошової частини Премії відповідно до чинного законодавства.

 

3. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О.А.) організувати вручення дипломів лауреатам в урочистій атмосфері.

 

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. Голови

Держкомтелерадіо України                 А.Л. Мураховський

 

 

 

 

[повернутись