Державний комітет телебачення і радіомовлення України
[повернутись

Список творів, висунутих на здобуття Премії КМУ імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва в 2013 році
18.12.2013 | 11:56 | Департамент видавничої справи і преси

 

 

 

Список творів, висунутих на здобуття Премії КМУ

 імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори

 для дітей та юнацтва в 2013 році

 

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва»:

 

«Нечувані пригоди зимової погоди», Романа Демчука (видавництво «Озень»);

«Нічка-чарівничка», Людмили Гнатюк Національне газетно-журнальне видавництво»);

«Азбука», Алли Потапової (російською мовою) (видавництво «Золоті ворота»);

«Пригоди Марка та Харка», Вадима Карпенка (видавець Карпенко В.М.);

«Містичні новели», Леся Буді-Янського (Видавець Карпенко В.М.);

«Чорнобильські поневіряння Бучі», Віктора Васильчука (видавництво «Навчальна книга – Богдан»);

«Похвалявся ховрашок»,Тетяни Щегельської (видавництво «Фенікс»);

«Шуршик В. та інші: казки з Яринчиного саду», Надії Гуменюк (видавництво «Навчальна книга – Богдан»);

«Чупакабра і чотири «мушкетери», Надії Гуменюк (видавництво «Грані-Т»);

«Лелеча фортеця», Надії Гуменюк (видавництво «Терен»);

«Де поділися горішки?», «Голуб на черешні», Мирослава Лазарука  (видавництво «Букрек»);

«Ой летіло помело…», Івана Донича,(видавництво Біла церква);

«Пригоди маленького ґудзика», Алли Сокол (видавництво «Матриця»);

«Колискові», Алли Сокол (видавництво «Матриця»);

«Чарівний мішок», Світлани Коробової (видавець Вадим Карпенко);

«Свіжі перла», Світлани Коробової (видавець Вадим Карпенко);

«Грає сонце», Світлани Коробової (видавець Вадим Карпенко);

«Метелик-хвалько», Світлани Коробової (видавець Вадим Карпенко);

«Пахне літо», Світлани Коробової (видавець Вадим Карпенко);

«Симфонія життя», Світлани Коробової (видавець Вадим Карпенко);

«Кумедна плутаниночка», Ніни Полив’янової (видавництво «Прилуцька міська друкарня»);

«Дмуть у дуду вітерці», «Хтончики Антончики», «Їжачок-мандрівничок», Ніни Полив’янової (видавництво «Грета»);

«Прийшов ангел», Миколи Петренка (видавництво «Свічадо»);

«Степ», Антоніни Царук (видавництво «Мавік»);

«Діди морози цілий рік», Юрія Нікітінського (видавництво «Майстер-клас»);

«Як стати чарівником», Анатолія Григорука (видавництво «Майстер-клас»);

«Юлька в стране Витасофии», В’ячеслава Кілеса (російською мовою) (видавництво «Бізнес-інформ»);

«Іван Сірко, Славетний кошовий», Марії Морозенко (видавництво «Старий Лев»);

«Іван Сірко, Великий характерник», Марії Морозенко (видавництво «Старий Лев»);

«Пригоди песика-пекінесика», Галини Бритвак (видавництво «Нова зоря»);

«Хитре мишенятко», Галини Бритвак (видавництво «Вік»);

«Обережно, діти!», Марії Ткачівської (на дисках);

«Сяєво Жар-птиці», автора проекту Лесі Степовички (видавництво «Ліра»);

"Скарби Примарних островів»: частина I «Карта і компас", частина II «Кохана пустельного вітру», Наталії Дев’ятко (видавництво «Навчальна книга Богдан»);

«Гойдається у човнику світанок», Лідії Новикової (видавництво «Задруга»);

 

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва»:

 

«Червоненька квіточка», Аскакова С.Т.

в оформленні Галини Зінько (видавництво «Фактор»);

 

«Ввічливі історії», Наталі Маміної,

в оформленні Олени Курдюмової  (видавництво «Ранок»);

 

«Хоробрі історії», Наталі Маміної,

в оформленні Олени Курдюмової  (видавництво «Ранок»);

 

«Котигорошко», Народна казка,

в оформленні Наталі Рудіянової  (видавництво «Талант»);

 

 «Біляночка та Румяночка», Братів Грім,

в оформленні Наталі Рудіянової (видавництво «Талант»);

 

«Червоненька квіточка», народна казка в переказі  Аскакова С.Т. ,

в оформленні Наталі Рудіянової (видавництво «Талант»;

 

«Абетка лікарських рослин для дітей», Л. Бражнікової,

в оформленні Тетяни Філоненко (на оптичному носії СD-R);

 

«Хочу, хочу подарунків!»,Олега Симоненка,

в оформленні Наталії Дерев’янко (видавництво «Майстер-клас»);

 

«Дитячі пісеньки народів світу»,

 в оформленні Нани Деменкової (видавництво «Майстер-клас»);

 

«Книга, яку треба прочитати до дня Святого Миколая»,

в оформленні Світлани Рудікової (видавництво «Майстер-клас»);

 

«Мишеня Пік», Віталія Біанкі,

в оформленні Ольги Кузнецової (видавництво «Майстер-клас»);

 

«Небилиці про котика і кицю», Ігоря Калинця,

в оформленні Вікторії Ковальчук (видавництво «Аверс»);

 

«Про фею Дорофею», Ігоря Калинця,

в оформленні Вікторії Ковальчук (видавництво «Аверс»).

 

 

У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва»:

 

Вистава «Мойдодир», за віршованою казкою Корнія Чуковського,

– інсценізація та постановка Олега Лубенця,

– художник-постановник Л. Зіновєва,

– музичне оформлення О. Павловська.

Запорізький обласний театр ляльок;

 

Вистава «Біля ковчегу, о восьмій»,

– режисер-постановник Арутюн Кіракосян,

– художник-постановник Світлана Канн,

– автор музики Павло Бодров.

Донецький академічний обласний російський театр юного глядача;

 

 

Вистава «Найкращий Карлсон»,

– режисер-постановник Ірина Охотниченко.

Одеський театр юного глядача ім. М. Островського;

 

Вистава «Стариган з крилами», за п’єсою А. Курєйчика,

– режисер-постановник Людмила Земелько,

– художник-постановник Тетяна Шабанова.

Вінницький академічний обласний театр;

 

Вистава «Лісова пісня», за мотивами однойменної драми-феєрії Лесі Українки,

– автор, сценограф, режисер-постановник Олександр Бєльський

Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху»;

 

Закарпатський мюзикл «Цирк Івана Сили»,

– режисер-постановник Наталя Орєшнікова,

– художник-постановник Тетяна Улинець,

– музика Геннадій Донецький.

Закарпатський академічний театр ляльок;

 

Вистава «Я не прощаюся…», за оповіданням Олени Артеменко,

– інсценізація Надії Петренко,

– режисер-постановник Геннадій Фортус,

– художник-постановник Тетяна Власенко.

Запорізький академічний обласний театр юного глядача;

 

Вистава «Зоряний хлопчик», за однойменною казкою Оскара Уайльда,

– режисер-постановник Володимир Підцерковний,

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок;

 

Вистава «Легенда про отамана Сірка»,

– художник-постановник, Гоноболін О.Ч.,

– автор п’єси та режисер-постановник, Чуприну Б.В. 

Херсонський обласний академічний театр;

 

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва»:

 

Короткометражний ігровий фільм «Ваня»

– автор сценарію, режисер-постановник Оксана Артеменко,

– оператор-постановник Іван Тимченко,

– художник-постановник Тетяна Гусева,

– композитор Ярослав Джусь.

ФОП «Журженко О.С.» на замовлення Державної Агенції України з питань кіно;

 

Короткометражний ігровий фільм «Тімка»

– автор сценарію Тетяна Будівська,

– режисери-постановники Оксана Артеменко, Марина Артеменко,

– оператор-постановник Валерій Мішиєв,

– композитор Ярослав Джусь.

«Київський міжнародний кінофестиваль»;

 

Повнометражний художній дитячий фільм «Іван Сила»,

– автор сценарію та режисер-постановник Віктор Андрієнко,

– художник-постановник Ігор Філіпов,

– автор, режисер, сценарист Ігор Письменний,

– кінооператор Олександр Кришталович.

Інсайтмедіа Продюсерський Центр;

 

Мультфільм «Як черепаха Наталка до школи збиралась»,

– автор сценарію, режисер Еліна Заржицька,

– художниця Людмила Шевченко,

– композитор, аранжувальниця, виконавиця Валентина Фалькова,

– начитування тексту Наталія Дев’ятко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[повернутись