Головна сторінка 22 квітня 2021
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Квітень 2021
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Консультації з громадськістю  »  Громадська рада  »  Протоколи засідань громадської ради


Протокол від 29.11.2012 № 14 засідання громадської ради при Держкомтелерадіо України
10.12.2012 | 14:58 | Департамент інформаційної політики версія для друку

 

ГРОМАДСЬКА РАДА

ПРИ ДЕРЖАВНОМУ КОМІТЕТІ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

 

Протокол № 14

 

 

ПРОТОКОЛ  ЗАСІДАННЯ

громадської ради при Держкомтелерадіо України

 

м. Київ                                                         29 листопада 2012 р.

 

 

Присутні: Човган О.Ю., Артеменко Ю.А., Афонін О.В.,  Васін М.С., Волошенюк О.В.,   Дяченко О., Мех Л.Г., Шевченко І.О., Сушко О.А.,  Перелигіна Л.Ф., Павленко О., Остапа С., Черемних В.М., Харченко І.М., Рудзицький А.Й.

Запрошені: Директор департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо України Кононенко О.А., заступник директора департаменту інформаційної політики - начальник відділу законопроектної роботи Держкомтелерадіо України Красноступ Г.М., заступник голови громадської ради при МВС Сухоруков А.О., директор Центру політичних студій та аналітики Таран В.

 

 

Голова громадської ради – Човган О.Ю.

Секретар громадської ради – Головненко А.А.

  

 

Порядок денний :

 

1. Обговорення орієнтовного плану роботи громадської ради при Держкомтелерадіо України на 2013 рік (доповідач - Човган Олександр Юрійович, голова громадської ради).

2. Обговорення пропозицій громадської ради до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держкомтелерадіо України на 2013 рік, відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (доповідач - Човган Олександр Юрійович, голова громадської ради).

3. Інформування громадської ради щодо ситуації, що склалася навколо погодження проектів Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації» та постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання забезпечення субтитрування та перекладу на жестову мову офіційних повідомлень, кіно-, відеофільмів, передач і програм» (доповiдачКрасноступ Ганна Миколаївна, начальник відділу законопроектної роботи Держкомтелерадіо України).

4. Про ініціювання розроблення законопроекту щодо створення сприятливих умов для відкриття нових точок продажу друкованих періодичних видань та пропозиції громадської ради щодо предмету правового регулювання зазначеного законопроекту (доповiдач – Дяченко Олександр, Українська Асоціація видавців періодичної преси).

5. Звіт про діяльність громадської ради за 2012 рік (доповідач - Човган Олександр Юрійович, голова громадської ради).

6. Різне.

6.1. Звернення голови громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України Е. Багірова стосовно видання наказу МВС від 08.08.2012 р. №684 «Про дострокове припинення діяльності громадської ради при МВС» та позиція громадської ради при Держкомтелерадіо України щодо ситуації, що склалася (доповідач - Сухоруков Андрій Олександрович, заступник голови громадської ради при МВС).

6.2. Інформація Держкомтелерадіо України про стан виконання програми «Українська книга» у 2012 році та передбачення фінансування програми на 2013 рік (доповідач – Кононенко Олексій Анатолійович, директор департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо України).

6.3. Виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» місцевими органами влади. Результати піврічного моніторингу ПСА (доповідач –Таран Віктор, Директор Центру політичних студій та аналітики).

6.4. Презентація сайту з питань доступу до публічної інформації (доповідач –Таран Віктор, Директор Центру політичних студій та аналітики).

6.5. Абетка з доступу до публічної інформації. Презентація навчально-методичного посібника (доповідач –Таран Віктор, Директор Центру політичних студій та аналітики).

6.6. Розгляд звернення громадської ради при Державній службі України з питань захисту персональних даних та громадської ради при Міністерстві юстиції України  до Президента України з проханням застосувати право вето до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (доповідач - Човган Олександр Юрійович, голова громадської ради).

6.7. Про перспективи припинення пільгового режиму оподаткування ПДВ для операцій з поставки друкованих видань (доповiдач – Дяченко Олександр, Українська Асоціація видавців періодичної преси).

 

Рішення громадської ради при Держкомтелерадіо України:

1. Голова громадської ради Човган О.Ю. представив для обговорення проект орієнтовного плану роботи громадської ради при Держкомтелерадіо України на 2013 рік.

Громадська рада вирішила (рішення №1):

Схвалити проект орієнтовного плану роботи громадської ради при Держкомтелерадіо України на 2013 рік, додавши до переліку консультацій з громадськістю у форматі круглих столів 2 «круглі столи» на теми: «Шляхи впровадження суспільного телебачення і радіомовлення в Україні згідно з проектом Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», «Про реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ» (додаток 1).

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“ЗА”: 15

“ПРОТИ”: немає

“УТРИМАЛИСЬ”: немає

 

2. Голова громадської ради Човган О.Ю. поінформував присутніх, що відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», громадська рада має надати пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держкомтелерадіо України на 2013 рік.  Човган О.Ю. звернувся до членів громадської ради з проханням надати відповідні пропозиції електронною поштою та проголосувати за них в електронному режимі.

 

3. Начальник відділу законопроектної роботи Красноступ Г.М. повідомила учасникам засідання про стан погодження проектів Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації» та постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання забезпечення субтитрування та перекладу на жестову мову офіційних повідомлень, кіно-, відеофільмів, передач і програм», розроблених Держкомтелерадіо. Закріплений у цих проектах нормативно-правових актів порядок визначає організаційні та правові засади забезпечення доступу осіб з вадами слуху до суспільно необхідної інформації шляхом субтитрування або перекладу на жестову мову телевізійних новин, офіційних повідомлень тощо.

Держкомтелерадіо України врахував при їх розробці пропозиції громадської ради щодо встановлення для телерадіоорганізацій (незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування) обов’язкової норми субтитрування або сурдоперекладу не менше, ніж 5% добового обсягу мовлення. Проте, відповідно до «Національного плану дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року» є пропозиції забезпечити  доступність для сприйняття особами з ураженнями органів слуху продукції телерадіоорганізацій до 2015 року - до 15%, до 2018 року - до 35%, до 2020 року - до 50%. Також є пропозиції від Всеукраїнського громадського соціально-політичного об'єднання “Національна Асамблея інвалідів України” (НАІУ), яка пропонує збільшити обсяг перекладу на жестову мову до 10%. Крім цього НАІУ пропонує не враховувати цю частку, коли йде мова про показ іноземних фільмів, які субтитруються державною мовою відповідно до ст.14 Закону України «Про кінематографію». Також НАІУ наполягає, щоб офіційні звернення Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, одна новинна, спортивна передачі, а також прогноз погоди в прайм-таймі були адаптовані для людей з вадами слуху.

Г. Красноступ підкреслила, що Держкомтелерадіо України налагоджує діалог з усіма інститутами громадянського суспільства, і відповідно до регламенту, має обов’язково погоджувати такі проекти з громадськими організаціями, що об’єднують людей з особливими потребами. Г. Красноступ запропонувала громадській раді обговорити зазначені пропозиції та вирішити, врахувати їх частково або повністю, чи обґрунтовано їх відхилити. Або підтвердити попереднє рішення громадської ради стосовно відсотку субтитрування або перекладу на жестову мову телепродукту, оскільки зазначений проект вже знаходиться на правовій експертизі у Мін’юсті.

Медіаексперти, наголошуючи на великому соціальному значенні введення цих норм в дію, зазначили, що частка не менше, ніж 5% є прийнятною не лише для державних, але й для комерційних телеканалів.

 

Громадська рада вирішила (рішення №2):

 

Рекомендувати Держкомтелерадіо України визначити частку субтитрування та перекладу на жестову мову офіційних повідомлень, кіно-, відеофільмів, передач і програм на рівні не менше ніж 5 %.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“ЗА”: 14

“ПРОТИ”: немає

“УТРИМАЛИСЬ”: 1

 

 

4. Представник Української асоціації видавців періодичної преси Дяченко О. повідомив присутнім про те, що на часі розроблення законопроекту щодо створення умов для відкриття нових точок продажу друкованих періодичних видань. За словами О. Дяченка, законопроект матиме на меті вирішення низки питань, пов’язаних із відкриттям точок продажу газет, журналів та книг. Це, зокрема, введення спрощеного порядку оформлення відповідної документації на встановлення кіосків, вирішення питання оренди землі, на якій вони розміщуватимуться, тощо.

Голова громадської ради Човган О.Ю. запропонував учасникам засідання продовжити обговорення цього питання на наступному засіданні громадської ради, коли представниками Української асоціації видавців періодичної преси буде розроблено відповідний законопроект.

 

Громадська рада вирішила (рішення №3):

 

Схвалити розробку законопроекту щодо створення умов для відкриття нових точок продажу друкованих періодичних видань.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“ЗА”: 15

“ПРОТИ”: немає

“УТРИМАЛИСЬ”: немає

 

5. Голова громадської ради Човган О.Ю. представив для обговорення проект звіту про діяльність громадської ради при Держкомтелерадіо України в 2012 році.

Громадська рада вирішила (рішення №4):

Схвалити проект звіту про діяльність громадської ради при Держкомтелерадіо України в 2012 році (додаток 2).

 

ГОЛОСУВАЛИ:

“ЗА”: 15

“ПРОТИ”: немає

“УТРИМАЛИСЬ”: немає

 

 

Голова громадської ради                       О.Ю. Човган

 

Секретар громадської ради                      А.А. Головненко

 

 

 

Додаток №1 до протоколу дивитись тут

ПЛАН РОБОТИ  громадської ради при Держкомтелерадіо України  на 2013 рік

 

 

 

 

Додаток 2

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням громадської ради

від 29.11.12 № 4

 

Звіт про діяльність

громадської ради при Держкомтелерадіо України у 2012 році

 

1. Громадська рада при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, яка створена та функціонує відповідно до Положення, - постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, створений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Держкомтелерадіо України, налагодження ефективної взаємодії Держкомтелерадіо України з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради входять високопрофесійні фахівці - керівники  та представники загальновідомих громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері медіа. Також до  участі в роботі  громадської ради постійно залучаються професійні експерти.

У 2012 році громадська рада при Держкомтелерадіо України проводила громадську експертизу проектів нормативно-правових актів,  тематичні "круглі столи", брала участь у проведенні Всесвітнього газетного конгресу у Києві.

У 2012 році громадська рада провела 6 засідань, на яких членами громадської ради були висунуті слушні пропозиції щодо змін до проектів законів України та інших нормативних актів. Значна частина з цих пропозицій врахована Держкомтелерадіо України та вплинули на законотворчу діяльність. За словами Голови Держкомтелерадіо України Курдіновича О.В., плідна та результативна праця у підготовці пропозицій до законопроектів та інших нормативно-правових актів, пропозиції та напрацювання громадських організацій, фахівців, незалежних експертів, котрі беруть участь у роботі громадської ради, сприяють підвищенню ефективності діяльності Держкомтелерадіо України.

 

 

2.  Вiдповiдно до завдань громадськоi ради на 2012 рiк, плану роботи на 2012 рiк, на засіданнях громадської ради у 2012 році були розглянуті, зокрема, наступні питання.

 

Засідання громадської ради 24 лютого 2012 р. (протокол № 9):

 

1. Розгляд пропозиції щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі".

2. Висловлення позиції громадської ради при Держкомтелерадіо України щодо доцільності врахування пропозицій робочої групи із суспільних комунікацій Громадської гуманітарної ради при Президентові України щодо внесення змін до проекту Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України".

3. Розгляд пропозиції про звернення до Держкомтелерадіо України з рекомендацією внести проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції Державної цільової національно-культурної програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції та читання на 2013 - 2017 роки" на розгляд Уряду.

4. Розгляд пропозиції про звернення до Міністерства юстиції від громадської ради щодо ініціювання змін до закону "Про захист персональних даних".

5. Розгляд пропозиції щодо вжиття невідкладних заходів з метою відновлення законності у сфері видачі дозволів на встановлення тимчасових споруд (газетних кіосків).

6. Розгляд листа народного депутата України Мірошниченка Ю.Р. до Держкомтелерадіо стосовно законопроекту про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо заборони деяких видів реклами алкогольних напоїв та пива).

 

Засідання громадської ради 17 травня 2012 р. (протокол № 10):

 

1. Інформація щодо врахування Держкомтелерадіо України пропозицій громадської ради, висловлених 13 грудня 2011 року щодо Проекту Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації".

2. Інформація щодо врахування Держкомтелерадіо України пропозицій громадської ради, висловлених 24 лютого 2012 року щодо Проекту Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України".

3. Про стан виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" та перспективи вдосконалення відповідної сфери законодавства і правозастосовчої практики.

4. Інформація щодо плану заходів з впровадження в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

 

Засідання громадської ради 22 травня 2012 р. (протокол № 11):

 

1. Про стан виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" та перспективи вдосконалення відповідної сфери законодавства і правозастосовчої практики.

 

 

Засідання громадської ради 26 червня 2012 р. (протокол № 12):

 

1. Розгляд Висновку Міністерства юстиції України за результатами правової експертизи проекту Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" та визначення позиції громадської ради стосовно доцільності врахування зауважень Міністерства юстиції України.

2. Розгляд пропозицій членів громадської ради щодо поправок до Проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

2.1. Розгляд пропозицій члена громадської ради Мех Людмили Григорівни.

2.2. Розгляд пропозицій члена громадської ради Шевченко Ірини Олександрівни.

3. Різне. Пропозиції окремих членів громадської ради до Держкомтелерадіо України.

 

 

Засідання громадської ради 14 вересня 2012 р. (протокол № 13):

 

1. Про зміну в складі громадської ради при Держкомтелерадіо України.

2. Погодження громадською радою при Держкомтелерадіо України проекту постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання забезпечення субтитрування та перекладу на жестову мову офіційних повідомлень, кіно-, відеофільмів, передач і програм".

3. Розгляд пропозицій про внесення змін до законів України "Про телебачення і радіомовлення" та "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо визначення частки телевізійних програм з субтитруванням та сурдоперекладом на рівні 5% від ліцензійного обсягу мовлення.

4. Розгляд рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення "Про затвердження проекту Розмірів штрафів, які можуть накладатися на телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення" від 11 липня 2012 року № 1034.

5. Розгляд проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)".

6. Різне.

6.1 Презентація книги "Доступ до публічної інформації: найчастіші запитання та відповіді", підготовленої Українським незалежним центром політичних досліджень.

6.2 Запитання Ольги Сушко (Інститут Медіа Права) до представників Держкомтелерадіо України щодо стану проходження проектів Законів України "Про суспільне телебачення і радіомовлення" та "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації"; здійсненої Держкомтелерадіо України роботи із впровадження цифрового мовлення та забезпечення населення безкоштовними телетюнерами.

6.3 Прохання голови громадської ради Олександра Човгана до членів громадської ради та експертів надати тексти європейських та американських законів, які описують механізми здійснення суспільного контролю та механізми цивілізованого лобіювання - для організації подальшої роботи над ними.

 

Засідання громадської ради 29 листопада 2012 р. (протокол № 14):

 

1. Обговорення орієнтовного плану роботи громадської ради при Держкомтелерадіо України на 2013 рік.

2. Обговорення пропозицій громадської ради до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держкомтелерадіо України на 2013 рік, відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

3. Інформування громадської ради щодо ситуації, що склалася навколо погодження проектів Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації» та постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання забезпечення субтитрування та перекладу на жестову мову офіційних повідомлень, кіно-, відеофільмів, передач і програм».

4. Про ініціювання розроблення законопроекту щодо створення сприятливих умов для відкриття нових точок продажу друкованих періодичних видань та пропозиції громадської ради щодо предмету правового регулювання зазначеного законопроекту.

5. Звіт про діяльність громадської ради за 2012 рік.

6. Різне.

6.1. Звернення голови громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України Е. Багірова стосовно видання наказу МВС від 08.08.2012 р. №684 «Про дострокове припинення діяльності громадської ради при МВС» та позиція громадської ради при Держкомтелерадіо України щодо ситуації, що склалася.

6.2. Інформація Держкомтелерадіо України про стан виконання програми «Українська книга» у 2012 році та передбачення фінансування програми на 2013 рік.

6.3. Виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» місцевими органами влади. Результати піврічного моніторингу ЦПСА.

6.4. Презентація сайту з питань доступу до публічної інформації.

6.5. Абетка з доступу до публічної інформації. Презентація навчально-методичного посібника.

6.6. Розгляд звернення громадської ради при Державній службі України з питань захисту персональних даних та громадської ради при Міністерстві юстиції України  до Президента України з проханням застосувати право вето до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

6.7. Про перспективи припинення пільгового режиму оподаткування ПДВ для операцій з поставки друкованих видань.

 

3. Враховуючи вищевикладене, громадська рада при Держкомтелерадіо України виконувала свої завдання, а саме:

- координація заходів, пов'язаних з проведенням Держкомтелерадіо України консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в інформаційній та видавничій сферах;

- підготовка пропозицій до проектів нормативно-правових актів з питань забезпечення прав, свобод та законних інтересів громадян, розробником яких є Держкомтелерадіо України;

- участь, за пропозицією керівників Держкомтелерадіо України, у підготовці найважливіших рішень з основних напрямів його діяльності та, у разі схвалення в установленому порядку цих рішень, проведення моніторингу їх реалізації;

- підготовка за участю представників Держкомтелерадіо України пропозицій до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю із зазначенням строків проведення публічних громадських обговорень;

- підготовка пропозицій щодо форм та способів проведення консультацій з громадськістю, які вносяться на розгляд та погодження Держкомтелерадіо України;

- інформування Держкомтелерадіо України про результати проведення консультацій з громадськістю та доведення до відома широкої громадськості, зокрема через засоби масової інформації, відомостей про діяльність громадської ради й прийняті нею рішення.

 

Громадська рада відповідно до покладених на неї основних завдань:

- готує і подає пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю;

- подає пропозиції щодо строків проведення публічних громадських обговорень;

- подає пропозиції щодо проведення консультацій з громадськістю з питань, не передбачених орієнтовним планом;

- розробляє та подає на розгляд пропозиції до плану проведення консультацій з громадськістю за визначеною тематикою із зазначенням переліку питань, строків та етапів, порядку оприлюднення інформації про проведення консультацій та врахування їх результатів;

- здійснює інші заходи щодо організації та проведення консультацій з громадськістю згідно з Порядком проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в інформаційній та видавничій сферах;

- опрацьовує отримані за результатами проведення консультацій з громадськістю пропозиції і зауваження з питань формування та реалізації державної політики в інформаційній та видавничій сферах і подає їх в установленому порядку Держкомтелерадіо України;

- систематично інформує громадськість, зокрема через засоби масової інформації, про свою діяльність, прийняті рішення та стан їх виконання;

- проводить громадську експертизу нормативно-правових актів Держкомтелерадіо України, що стосується прав, свобод та законних інтересів громадян;

- проводить дослідження, необхідні для підготовки проектів рішень Держкомтелерадіо України з актуальних питань, віднесених до його компетенції;

- вносить пропозиції Держкомтелерадіо України щодо основних засад державної політики в інформаційній та видавничій сферах, розвитку інформаційного простору, забезпечення інформаційної безпеки України;

- аналізує стан та тенденції розвитку інформаційної та видавничої сфер, ринків ЗМІ, реклами та системи зв'язків з громадськістю, а також дотримання права на свободу слова та інформації.

 

 

4.  Основні завдання, які реалізованi у 2012 році повнiстю або частково:

 

1. Забезпечення конституційних прав громадян на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань через внесення пропозицiй до вiдповiдних законопроектів.

2. Здійснення організаційно-правового та методологічного забезпечення реалізації Закону України "Про доступ до публічної інформації".

3. Забезпечення державної політики щодо захисту професійної діяльності журналістів, поліпшення матеріальних умов життя видатних діячів інформаційної сфери через внесення пропозицiй до вiдповiдних законопроектів.

4. Організаційно-правове забезпечення створення Суспільного телебачення і радіомовлення України через внесення пропозицій до вiдповiдних законопроектів.

5. Реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації через внесення пропозицій до вiдповiдних законопроектів.

6. Забезпечення виробництва державними телерадіокомпаніями програм (передач), адаптованих для сприйняття особами з вадами слуху шляхом субтитрування та/або перекладу жестовою мовою  через внесення пропозицій до вiдповiдних законопроектів.

7. Перехід державних телерадіокомпаній на цифрові стандарти мовлення, сприяння забезпеченню населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення  через внесення пропозицій до вiдповiдних законопроектів.

8. Удосконалення інформування громадян про важливі події суспільного життя та організація висвітлення державними телерадіокомпаніями актуальних питань соціально-економічного, гуманітарного та духовного розвитку України через внесення пропозицій до вiдповiдних законопроектів.

9. Завершення технічного переоснащення системи державного телерадіомовлення через внесення пропозицій до вiдповiдних законопроектів.

10. Створення сприятливих умов для розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження через внесення пропозицій до вiдповiдних законопроектів.

11. Популяризація вітчизняної книговидавничої продукції та читання через внесення пропозицій до вiдповiдних законопроектів.

 

 

 

Голова громадської ради _________________ Човган

 Олександр Юрійович

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
15:54 (16.04.2021)
Тимчасово призупинено прийом громадян з питань внесення до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції
16:13 (23.03.2021)
Наказом Держкомтелерадіо зупинено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби, оголошеного 17.03.2021
17:31 (17.03.2021)
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б»
14:51 (01.03.2021)
Прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
16:36 (21.01.2020)
До уваги громадян! Безоплатну правову допомогу ви можете отримати на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги https://legalaid.gov.ua
17:15 (28.10.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 23.10.2019 № 434 надано чинності стандарту із виготовлення підручників і навчальних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів (СОУ 18.1-02477019-07:2015)
17:55 (04.04.2019)
До відома видавців! Наказом Держкомтелерадіо від 17 січня 2019 року №23 затверджено "Інструкцію з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення"
10:25 (12.07.2018)
Про безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!"