Головна сторінка 20 жовтня 2019
українська росiйська англiйська

Пошук

по сайту по новинах
 розширений пошук »
Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
« Жовтень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Зв'язки з регіонами  »  Інформаційна карта областей (регіонів)


Чернігівська область
30.11.2012 | 11:23 | Департамент інформаційної політики версія для друку

 

Чернігівська область

 

I. Загальна оцінка ситуації в інформаційному просторі (станом на 01.10. 2012 р.)

 

В інформаційному просторі Чернігівської області створені належні умови для вільної та безперешкодної діяльності суб’єктів інформаційних відносин, максимального задоволення інформаційних потреб населення області та захисту його конституційних прав на інформацію. Наявна конструктивна співпраця між владою, засобами масової інформації та громадськістю, забезпечується відкритість у діяльності органів влади.

 

 

II. Телебачення і радіомовлення

 

На сьогодні в області здійснює мовлення 37 телерадіоорганізацій:

– провайдери програмної послуги (кабельне телебачення) – 9;

– телемовники, провайдери програмної послуги — 1;

– районне проводове радіо — 14;

– районне проводове та ФМ-радіо — 1;

– ФМ-радіомовники — 3;

– інші теле- та телерадіомовники — 9.

 

Із загальної кількості телерадіоорганізацій:

– державні — 2;

– комунальні — 18;

– приватні — 17.

 

В області працює 2 ефірні телекомпанії, сигнал яких розповсюджується на всю область.

Крім цього, в області працює 24 телерадіоорганізації загальнонаціонального мовлення:

а) телеорганізації — 13;

б) радіоорганізації — 11.

Усі телерадіоорганізації області мають ліцензії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Одним з проблемних питань в області є стійка тенденція до скорочення мережі дротового радіомовлення. На даний час в області лишилося менше 45 тисяч радіоточок, послугами дротового мовлення користуються жителі 160 із близько 1500 населених пунктів області. Попри наявність відповідних ліцензій у місцевих радіоорганізацій, у Городнянському, Козелецькому, Ніжинському, Прилуцькому, Ріпкинському, Семенівському районах відсутнє мовлення проводового радіо, діяльність організацій згорнута. Радіоорганізації відсутні у Бахмацькому, Бобровицькому, Талалаївському, Щорському, Срібнянському районах.

На даний час більш реальним шляхом відновлення районного радіомовлення виглядає перехід до ефірних трансляцій в FM-діапазоні. Так, зокрема, ліцензію на мовлення у цьому діапазоні отримала комунальна радіоорганізація «Варвинське районне радіомовлення», здійснено прорахунок частот для радіоорганізації «Коропське районне радіомовлення».

 

1.1. Вживання мов в інформаційній діяльності телерадіоорганізацій

 

Телерадіоорганізації Чернігівської області розповсюджують переважно україномовні програми. Також усі місцеві ТРК ведуть власне мовлення державною мовою.

 

1.2. Перспективи впровадження цифрового мовлення

 

Управління у справах преси та інформації розглядає впровадження цифрового телерадіомовлення як один з пріоритетних напрямків діяльності.

У даний час підготовка телевізійних програм у цифровому форматі здійснюється в Чернігівській ОДТРК, РДТРК «Сіверська».

Крім загальнонаціональних мовників ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення мають також місцеві мовники — Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія (м. Чернігів) та регіональна державна телерадіокомпанія «Сіверська» (м. Новгород-Сіверський), які вже ведуть цілодобове мовлення у цифровому форматі з 1 січня 2012 року.

У Чернігівській області трансляція телесигналу у цифрового форматі DVB-T2 здійснюється через п’ятий мультиплекс Концерну РРТ з шести об’єктів у Чернігові, Бахмачі, Бобровиці, Ніжині, Прилуках, Холмах.

На даний час на Чернігівщині у цифровому форматі транслюються такі канали: Національна телекомпанія України (УТ1), АТЗТ «Українська незалежна ТВ-корпорація» (Інтер), ТРК «Cтудiя 1+1» (1+1), ПАТ «Телекомпанія ТЕТ» (ТЕТ), ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (НТН), ТОВ «ТРК Кіно ТВ» (Ентер-фільм), ТОВ Телерадіоорганізація «Мульті Медіа Cepвic» (К1), ТОВ «Телеканал К2» (К2), ТОВ «Телеканал Мега» (Мега), ТОВ «Музичне телебачення» (MTV), ТОВ «Музика ТВ» (Піксель ТВ), ТОВ «ТЕЛЕОДИН» (М1), ТОВ ТРК «НБМ» (5 канал), ТОВ «Новий канал» (Новий), ПАТ «Міжнародний Meдia Центр-СТБ» (СТБ), ТОВ «Міжнародна комерційна ТРК «ICTV» (ICTV), ТОВ «Телеканал Toнic» (Тоніс), ТРК «Україна» (Україна, НЛО-ТБ, Кіноточка), TOB TPK «Hoвi комунікації» (STAR-TV), ТОВ «ТРК Погода ТБ» (Погода), ТОВ «Реал Icтeйт-TB» (Реал), ТОВ «Телерадіокомпанія „БТБ“» (БТБ), ТОВ «Голдберрі» (Голдберрі), ТОВ «Тотвельд» (Хокей), Чернігівська ОТДРК «Сівер-центр» (ОДТРК), Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія «Сіверська».

Управління також вжило всіх необхідних заходів для забезпечення пільгових категорій громадян засобами приймання сигналів цифрового телебачення вчасно і у повному обсязі. Своєчасно було здійснено  узагальнення списків громадян, які звернулися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення із відповідною заявою, та їх відправка Держкомтелерадіо України.

Зокрема, Держкомтелерадіо України були надані відповідні списки станом на 20 травня — 16984 особи (лист від 29.05.2012 р.     № 01-13/301-2), на 20 червня —10912 осіб (лист від 22.06.2012 р.     № 01-13/364-2) та на 20 липня — 9299 осіб (лист від 26.07.2012 р. № 01-13/447-2).

Здійснюється робота з оперативного вирішення окремих проблемних питань, що виникають у процесі доставки телетюнерів адресатам.

 

1.3. Проблемні питання, що потребують нагального вирішення

 

Нагального розв’язання потребують такі проблеми:

  технічне переоснащення і модернізація виробничої бази обласного телебачення;

 завершення процесу створення повноцінної обласної мережі розповсюдження телевізійних програм;

– вирішення питання добудови Будинку радіо, який перебуває на балансі ОДТРК, з метою перенесення на нові площі виробничої бази обласного телебачення;

–  збільшення штатної чисельності працівників обласного телебачення на 5–10 чоловік у зв’язку зі збільшенням обсягів телевізійного мовлення та майбутнім технічним переоснащенням ОДТРК, а відповідно, необхідністю створення нових робочих місць.

 

 

III. Видавнича справа та преса

 

1. Книговидання та книгорозповсюдження

 

1.1. Кількість та основні відомості про суб’єктів видавничої справи, що внесені до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції

 

Станом на 1 жовтня 2012 року до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції внесено 47 суб’єктів видавничої справи Чернігівської області.

Серед суб’єктів видавничої справи в області переважають видавничі підприємства, установи та організації різних форм власності. Загалом на Чернігівщині здійснюють діяльність понад 60 поліграфічних підприємств різних форм власності.

Серед видавничих підприємств вирізняються ті, що випускають книжкову продукцію (навчальні посібники, науково-методичну, краєзнавчу та художню літературу): ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс „Десна“», ТОВ «Видавництво „Десна Поліграф“», ТОВ «Видавництво „Аспект-Поліграф“», ТОВ «Виробничо-комерційна фірма „Ранок“», КП «Прилуцька міська друкарня», видавництва вищих навчальних закладів області, Чернігівський державний центр науково-технічної і економічної інформації, низка фізичних осіб – підприємців.

1.2. Випуск книжкової продукції за назвами, видами та тиражами, у тому числі українською мовою

 

Стимулювання книговидавничої та виставкової діяльності є одним з пріоритетів обласної програми підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012–2015 роки. На видавництво суспільно-значимих книг місцевих авторів на 2012 рік в рамках даної програми заплановано 450 тис. грн.

За 9 місяців 2012 року управлінням було профінансовано друк 15 назв книжок на загальну суму 400 тис. грн. Станом на 1 жовтня ц. р. фактично випущено 8 назв, решта перебуває у процесу друку.

Згідно з останніми наявними даними Книжкової палати України (за І півріччя 2012 року) в цілому у Чернігівській області було видано 116 одиниць книжкової продукції загальним тиражем 48,8 тис. примірників.

 

1.3. Стан, проблеми та перспективи розвитку підприємств книгорозповсюдження

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.06.2008 р. № 902-р «Про вимоги щодо функціонування об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією» управлінням регулярно аналізується наявний стан книготорговельної мережі в Чернігівській області.

На жаль, в області досі не досягнуто мінімальної кількості об’єктів роздрібної торгівлі книжковою продукцією, встановленої для даної адміністративно-територіальної одиниці вищевказаним розпорядженням КМУ.

Якщо нормативна мінімальна кількість об’єктів книгорозповсюдження для Чернігівської області складає 392 одиниці, то, станом на 1 липня 2012 року, фактично діють 175, з них — 23 книжкові магазини та 152 інші об’єкти.

 

2. Стан, проблеми та перспективи розвитку поліграфічних підприємств

 

Одним із провідних поліграфічних підприємств регіону є ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс „Десна“». Сучасне поліграфічне обладнання встановлено на підприємствах приватної форми власності «Зірка» у Чернігові, «АІР-Поліграф» у Прилуках, ТОВ «АСПЕКТ-ПОЛІГРАФ» у Ніжині, комунальному підприємстві «Прилуцька міська друкарня».

Решта підприємств поліграфії є менш потужними і переважно спеціалізуються на випуску газетної та рекламної продукції.

Актуальним залишається питання технічного переоснащення районних друкарень комунальної форми власності, які на сьогодні неспроможні конкурувати з приватними підприємствами.

 

3. Періодичні друковані засоби масової інформації

 

3.1. Кількість та структура друкованих ЗМІ:

Станом на 01.10.2012 року на Чернігівщині зареєстровано 307 періодичних друкованих видань. Окрім того, у Чернігові розміщено редакції 8 друкованих ЗМІ загальнодержавної форми розповсюдження  («Сіверщина», «Сіверянський літопис», «Гарт» (російськомовна версія), «Вісник Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка», «Вісник Чернігівського державного технологічного університету. Серія «Технічні науки», «Вісник Чернігівського державного технологічного університету. Серія «Економічні науки», «Наукові записки. Серія: Психолого-педагогічні науки (Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя)», «Сіверські прайси»).

При цьому в області регулярно виходять у світ 95 видань, загальним разовим тиражем понад 1 млн. 120 тис. примірників.

З них — 86 газет та 9 журналів: «BOOM!», «Авто Вітрина Чернігів», «Вісник Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка», «Вісник Чернігівського державного технологічного університету. Серія „Технічні науки“», «Вісник Чернігівського державного технологічного університету. Серія „Економічні науки“», «Літературний Чернігів», «Наукові записки. Серія: Психолого-педагогічні науки (Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя)», «Прилуки. Фортеця», «Сіверянський літопис».

За тематичною спрямованістю:

 громадсько-, суспільно-політичні — 47 видань,

 інформаційні, інформаційно-рекламні — 22 видання,

 рекламні та рекламно-інформаційні — 9 видань,

 наукові, науково-популярні та освітні — 7 видань,

 релігійні — 4 видання,

 для дозвілля — 3 видання,

 інші — 3 видання.

За сферою розповсюдження — 8 загальнодержавних, 1 міжобласне, 86 місцевих, з яких:

 в межах області — 49 видань,

 в межах районів — 28 видань,

 в межах міст — 9 видань.

За мовами видань:

– укр. мовою — 53 видання,

– рос. мовою — 4 видання,

– дво- та багатомовні — 38 видань.

Засновники друкованих ЗМІ:

– органи виконавчої влади, місцевого самоврядування — 28 видань,

– фізичні особи — 21 видання,

– комерційні структури — 20 видань,

– навчальні заклади — 7 видань,

– громадські організації — 5 видань,

– релігійні організації — 4 видання,

– політичні партії — 4 видання,

– трудові колективи — 4 видання,

– інші — 2 видання.

 

3.2. Передплата та розповсюдження періодичних друкованих видань.

 

Розповсюдження друкованих видань у роздріб здійснюється через ДППЗ «Укрпошта» та КП «Преса», кіоски Чернігівської медіагрупи. Значна частина накладу, особливо комунальних газет, розповсюджується шляхом передплати.

 

3.3. Стан, проблеми та перспективи реформування комунальних друкованих видань.

 

У зв’язку з невизначеністю концепції щодо реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації на державному рівні та неприйняттям відповідних законопроектів процес реформування комунальних засобів масової інформації на Чернігівщині також призупинився. Загалом же газети області є готовими до реформування і зацікавлені в ньому.

У 2012 році спостерігається підвищенням поліграфічної якості низки місцевих друкованих видань, у першу чергу — комунальних. Станом на 1 жовтня у кольорі виходить 10 комунальних газет (обласне видання «Прилуччина в новинах, подіях, коментарях», газети Городнянського, Ічнянського, Коропського, Корюківського, Куликівського, Менського, Ріпкинського, Чернігівського та Щорського районів).

 

 

IV. Вжиті заходи, спрямовані на розвиток та вдосконалення місцевої інформаційної інфраструктури

 

З метою сприяння поліпшенню можливостей для безумовного забезпечення реалізації на території області державної інформаційної політики, підтримки розвитку друкованих і електронних ЗМІ, стимулювання книговидавничої та виставкової діяльності, піднесення престижності та суспільної значимості праці журналістів, письменників, задоволення потреб споживачів інформації з особливими потребами, діє обласна програма підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012–2015 роки, затверджена 23 грудня 2011 року на засіданні 6-ї сесії Чернігівської обласної ради 6-го скликання.

Протягом III кварталу 2012 року в рамках згаданої програми місцевим ЗМІ було надано фінансову підтримку з обласного бюджету на суму 220 тис. 088 грн., зокрема, газетам «Деснянська правда» — 165 тис. грн., «Живи з надією» — 14 тис. 805 грн., журналам «Сіверянський літопис» — 18 тис. 967 грн., «Літературний Чернігів» — 21 тис. 316 грн.

 

 

V. Вжиті заходи, спрямовані на захист інтересів держави в інформаційній сфері

Управлінням з метою захисту інтересів держави в інформаційній сфері здійснюється постійний моніторинг регіональних ЗМІ щодо наявності випадків порушень чинного законодавства України. У разі виявлення порушень невідкладно вживаються необхідні заходи.

Зокрема, у ІІІ кварталі ц. р. було виявлено факт публікації неповного набору вихідних даних Чернігівською районною газетою «Наш край». Редактору зазначеного видання було надіслано лист із зауваженням щодо необхідності дотримання у повному обсязі вимог Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», після чого вказане порушення було усунуто.

На виконання наказу Держкомтелерадіо України від 24.09.2012 р. № 241 «Про забезпечення дотримання установленого порядку проведення передвиборної агітації з використанням засобів масової інформації» управління здійснює щотижневий моніторинг друкованих ЗМІ області щодо дотримання ними належного порядку проведення зазначеної агітації.

За результатами моніторингу у 5 газетах області було виявлено матеріали, що містять ознаки передвиборної агітації, однак не марковані як такі. Згаданим ЗМІ було надіслано листи з нагадуванням про положення ЗУ «Про вибори народних депутатів України» та вимогою не допускати у подальшому порушень законодавства.

 

 

VІ. Сприяння висвітленню державними та комунальними засобами масової інформації офіційної точки зору вищих посадових осіб держави та позиції місцевих органів влади з питань реалізації внутрішньої та зовнішньої політики

 

Широке та об’єктивне висвітлення позиції місцевих органів влади та вищих посадових осіб держави є одним з пріоритетів у діяльності управління. Відповідно, постійно удосконалюється робота щодо здійснення інформаційного супроводу діяльності посадових осіб. Висвітлення їх офіційної точки зору здійснюється як через традиційні ЗМІ шляхом проведення прес-конференцій, брифінгів, прямих ефірів на телебаченні та радіо тощо, так і через публікації на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

У звітному періоді за організаційної участі управління було проведено 1 прес-конференцію голови обласної державної адміністрації В.М.Хоменка з представниками регіональних ЗМІ, 17 брифінгів його заступників. Окрім того, 12 виступів голови обласної державної адміністрації В.М.Хоменка транслювалися в передачі «Влада: час рішень і дій» обласного радіо «Сівер-центр», ще 12 виступів — в ефірі телебачення Чернігівської ОДТРК «Сівер-центр» у передачі «Діалог з владою».

З метою привернення уваги редакцій ЗМІ області комунальної форми власності до важливих суспільно-значимих тем економічного, соціального, гуманітарного характеру, протягом звітного періоду їм було надіслано 5 листів-рекомендацій, що стосувалися 44 тем. У цих листах редакціям було рекомендовано сприяти висвітленню актуальних питань державного значення.

 

 

VІІ. Забезпечення інформаційного супроводу процесів європейської та євроатлантичної інтеграції України

 

Управління разом з місцевими ЗМІ підтримує на належному рівні роботу щодо інформування громадськості про взаємовідносини України та Євросоюзу.

На офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в розділі «Гуманітарна сфера» функціонує рубрика «Європейська інтеграція», яка містить підрубрики: «СОТ», «Євроінтеграційний поступ України», «День Європи», «Новини Європейського Союзу».

Зазначені сторінки містять інформацію про структури, цілі та цінності ЄС, актуальні інформаційні повідомлення про політику ЄС і події у країнах-членах, відомості про економічні, культурні, наукові зв’язки Чернігівської області з окремими регіонами європейських країн, святкування Дня Європи на Чернігівщині тощо.

 

 

VIII. Організація роботи щодо зв’язків з громадськістю та реагування на звернення громадян

 

Щомісяця головою облдержадміністрації затверджуються графіки проведення брифінгів, прес-конференцій, виступів заступників голови облдержадміністрації, начальників управлінь, відділів облдержадміністрації в засобах масової інформації.

Регулярно відбуваються прес-конференції голови облдержадміністрації, окрім того, після завершення сесії обласної ради проходить спілкування зі ЗМІ голови ОДА та голови обласної ради. Відбуваються регулярні зустрічі голови облдержадміністраціями з редакторами районних та обласних газет, представниками місцевих телерадіокомпаній.

Протягом ІІІ кварталу 2012 року відбулося 7 прямих телефонних ліній в ефірі обласного радіо, у роботі яких взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

З метою поліпшення інформування населення про діяльність органів виконавчої влади, висвітлення актуальних питань державної політики, задоволення потреби громадян в інформації, 20 січня 2012 року заступником голови облдержадміністрації було затверджено план проведення засідань прес-клубу «Ділове слово» на 2012 рік за участю керівників управлінь, відділів ОДА, інших установ. Відповідно до зазначеного плану у III кварталі 2012 року було проведено 4 засідання прес-клубу, присвячених, зокрема, роз’ясненню принципів державної політики в оплаті праці, усиновленні, реєстрації актів цивільного стану, а також обговоренню фестивальних заходів в рамках відзначення 21-ї річниці незалежності України,

Ефективним механізмом, що забезпечує реалізацію громадянами конституційних прав на участь в управлінні державними справами, вільний доступ до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також відповідає вимогам сучасного інформаційного суспільства, є офіційний веб-сайт Чернігівської облдержадміністрації.

На сайті створено банк даних про стан справ у різноманітних галузях і сферах господарського комплексу області, де оприлюднюється відповідна оперативна статистична інформація. Щодня розміщується інформація про події і заходи, які відбуваються в державі та області за участю Президента України, керівництва органів виконавчої влади, облдержадміністрації та її структурних підрозділів.

З метою більш повного інформування населення області про діяльність глави держави діє розділ «Ініціативи Президента», де, зокрема, створено рубрику «Соціальні ініціативи Президента України В.Януковича», що постійно оновлюється актуальними новинами щодо виконання органами влади завдань із забезпечення соціального захисту громадян.

З метою публічного обговорення громадськістю важливих соціально-економічних і суспільно-політичних питань на веб-сторінці облдержадміністрації функціонує рубрика «Громадське обговорення», де розміщуються проекти розпоряджень, програм, нормативно-правових актів облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, спрямованих на практичну реалізацію пріоритетних напрямів державної політики. Кожен охочий має можливість висловити свої пропозиції та зауваження до проектів. Публікуються плани проведення консультацій з громадськістю, звіти про проведені консультації та громадське обговорення проектів розпоряджень голови облдержадміністрації.

Для надання громадянам і юридичним особам інформаційних та інших послуг на офіційному веб-сайті облдержадміністрації діє рубрика «Каталог послуг», в якій містить перелік послуг, систематизованих за сферами їх надання.

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» на веб-сайті облдержадміністрації функціонує рубрика «Доступ до публічної інформації», де міститься роз’яснення порядку доступу громадян до публічної інформації, що знаходиться у володінні Чернігівської ОДА, наводяться зразки оформлення інформаційних запитів, розміщуються проекти рішень обласної ради.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» налагоджено необхідну роботу щодо своєчасного реагування на звернення громадян. Протягом III кварталу ц.р. до управління надійшло 8 таких звернень. Відповіді на них була надані в порядку та у строки, визначені чинним законодавством.

 

 

ІХ. Проблемні питання інформаційної галузі

1. Відсутність коштів у облдержадміністрації, райдержадміністрацій на дольове утримання комунальних газет, де вони є співзасновниками, а також на оплату висвітлення діяльності виконавчої влади у ЗМІ.

2. В установчих угодах, угодах на висвітлення діяльності облдержадміністрації, райдержадміністрацій у ЗМІ відсутні чіткі фінансові зобов’язання виконавчої влади.

3. Необґрунтовано занижена фінансова підтримка комунальних ЗМІ з місцевих бюджетів.

4. Постійне скорочення мережі дротового мовлення без реконструкції або адекватної заміни на інші джерела отримання інформації.

5. Відсутність фінансово-економічних ресурсів для забезпечення належного розвитку книготорговельної мережі.

 

 

Х. Пропозиції щодо подальшого розвитку інформаційної та видавничої сфер

 

 Доцільно завершити впровадження проекту реформування комунальних засобів масової інформації.

 На державному рівні слід вирішити проблему відмирання дротового радіомовлення.

 У Державному, місцевих бюджетах слід передбачити кошти на видатки райдержадміністраціям, облдержадміністраціям для оплати висвітлення їх діяльності  у ЗМІ згідно з підписаними угодами.

 Слід на державному рівні забезпечити підтримку та виділення необхідних ресурсів для організації відновлення і повноцінного розвитку книготорговельної мережі.

 

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Всі оголошення
17:30 (07.10.2019)
24 жовтня 2019 року у Харкові пройде семінар-тренінг "Гібридна агресія РФ в Україні: розпізнати та попередити"
12:45 (02.09.2019)
Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» запрошує фахівців наукових установ та закладів вищої освіти, представників влади та громадськості взяти участь у науковій конференції «Енциклопедичний контент і виклики сучасного світу», яка відбудеться 30 жовтня 2019 р.
09:56 (02.07.2019)
Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року"
17:15 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України ім. Л. Українки за 2019 рік
16:50 (05.06.2019)
Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2019 рік
19:12 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду генерального директора ДП "Дирекція фестивально-виставкової діяльності"
19:05 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Укрпостачпреса"
19:00 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Державне спеціалізоване видавництво "Україна"
18:55 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво "Маяк"
18:43 (27.05.2019)
Оголошується конкурс на посаду директора ДП "Харківське багатопрофільне видавництво "Основа"